Reklama:

Ten její zrzoun se pustil do Ornelly, mojí Ornelly, to ne, navezla se Agáta Hanychová do Simony Krainové v kauze hanbatých fotografií

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 8. 2023

Uživatelé českého Instagramu se aktuálně »baví« kauzou okolo modelky Simony Krainové, která si založila profil na platformě s obsahem pro dospělé. K této skutečnosti se vyjádřilo několik dalších známých tváří - mezi nimi influencerka Ornella Koktová a její matka Monika Binias, která poskytla svá slova pro ŽivotvČesku.cz. Vzácně se shodly v kritice proti bývalé topmodelce, která si ale nic nenechala líbit a vrátila jim úder, a to za podpory svého manžela Karla Vágnera. Do »slovní mely« se teď vložila i Agáta Hanychová a označila chotě Krainové za »zrzouna«.

Reklama:

Když Simona Krainová před pár dny oznámila na svém Instagramu, že své odhalenější fotografie umístila na portál s obsahem pro dospělé, své okolí a fanoušky rozdělila na dva tábory. Jedni někdejší topmodelce tleskali, že na to má a zejména má odvahu, druzí se začali cítit pohoršeni.

Reklama:

Do druhého tábora - tedy odpůrců počinu Krainové, se zařadila Ornella Koktová se svou matkou. Na sociálních sítích daly nelibě najevo, co si myslí o tom, že Krainová umístila část svého soukromého »fotoportfolia« na portál, který je určen dospělým osobám a určité služby jsou na něm zpoplatněny.

"Je to za mě potupa, pro někoho volání o pozornost, pro někoho možná peníze na chleba," napsala na svém facebookovém profilu Ornella Koktová a dodala, že jejich rodina je slušná, tradiční a ctí určité hodnoty. Vyjádření její matky na sebe nenechalo dlouho čekat. Redakce ŽivotvČesku.cz ji oslovila s dotazem, proč se vyjádřila negativně směrem k tomu, že někdo využívá služeb známého portálu pro dospělé.

"Mně nějaká Krainová je úplně u zadku. Je mi úplně jedno, co tyhle postavy dělají. Jestli její manžel vydělává, nevydělá, jestli je úspěšný, neúspěšný… Já jsem chtěla svým vyjádřením říct, že dívky, slečny, ženy od rodin, aby si nemyslely, že tohle je nová forma, která je akceptovatelná. To je všechno. Mně nějaká Krainová je jinak úplně jedno," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Binias.

Na to zareagovala někdejší úspěšná česká topmodelka a úder Monice Binias vrátila. "Nejvíc mě baví vyjádření éčkových, oteklých, umaštěných nul," napsala Simona ke snímku Moniky ve svém příběhu na Instagramu.

Své ženy se pochopitelně zastal i manžel Karel Vágner, jenž si směrem k rodině Koktových také nebral servítky. "Tato nevkusná rodina, co tu špiní mediální prostor a dělá ostudu už 15 let, promluvila," napsal do svého příběhu na Instagramu.

Do války slov vstoupil nečekaně i otec Ornelly a exmanžel Moniky Binias, který své milované dceři vyslal vzkaz, poskytl ho pro ŽivotvČesku.cz - v něm se nečekaně zastal Krainové. "Ornellko, na tvém místě bych neřešil, co si kdo dělá a kam si své fotky dává. Ať si každý dělá, co uzná za vhodné, když tě to neohrožuje, ani nikoho jiného, nezasahuje to do tvých či něčích práv. Paní Krainová nepochybně svými snímky, ať už jsou jakékoliv, udělá radost těm, kteří se chtějí podívat, a vlastně, když se člověk nad tím zamyslí, pro některé to může být příjemná terapie. Paní Krainovou už jsme tak nějak nahou všichni viděli a slušelo jí to. Asi i za to dostala dobře zaplaceno. Ale pořád to je její věc. Kdo na to nechce koukat, nemusí. To je v pořádku. Navíc ve svém věku má asi co nabídnout, proto se tak rozhodla a je to zase jen a jen její věc. Jsme kontroverzní rodina, už jsem si na to zvykl, přesto si myslím, že některé věci jsou zbytečné a přes čáru. To znamená, že třeba nechápu, že taková nevěrná a promiskuitní žena, jako je má bývalá žena Monika, může něco kázat o »lynčování žen lehkých mravů«, jako se tímto směrem proti paní Krainové vyjádřila," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika, který ve většině jiných případů vždy stojí na straně své dcery.

Do celé věci se vložil i manžel Ornelly Koktové, který reagoval na slova Karla Vágnera. "Vono nemůže být každej nóbl rodina, čo tu nerobí hanbu a která "nešpiní mediálny priestor………špinit mohou jen vyvolení……," uvedl.

Aby válka slov na sociální síti byla úplná, do celé věci se vložila i Agáta Hanychová, která je dlouhé roky kamarádkou Ornelly Koktové.

"Viděla jsem, jak se Simča pustila do Štikovic rodiny. Ony se nějak dohadovaly o základce? Já vím, že Simona má jenom základku, ale Ornella nemá jen základku, ne? Ta má maturitu," lidově řečeno kopla si Agáta Hanychová do vzdělání Krainové. Dále se pak v takzvaném »živáku« pustila i do jejího manžela Karla Vágnera. "Ten její zrzoun se pustil do Ornelly, mojí Ornelly, to ne," doplnila v obraně své kamarádky.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: