Reklama:

Tenhle fešák je Honza Musil. Odpověděl, proč dnes už nemá vlasy. Holou hlavu mám od roku 1998, uvedl

Honza Musil
Honza Musil
Foto: Se svolením Honzy Musila
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2023

Jednoho z nejvyhledávanějších moderátorů Honzu Musila (55) si dnes s vlasy dokáže představit už jen málokdo. Aby také ne, když je nemá prakticky dlouhých pětadvacet let. "Vlasy nemám od roku 1998," uvedl na dotaz pro ŽivotvČesku.cz legendární »spíkr«, kterého si diváci před lety oblíbili v řadě pořadů zejména kvůli jeho autentickému a kultivovanému projevu.

Reklama:

Dlouhé roky moderuje bez vlasů. Před časem jeho tvář začal zdobit velmi upravený plnovous. Jeho vizáž celkově působí velmi důstojně a v rámci jeho profese profesionálně. Proč však nemá vlasy, pro ŽivotvČesku.cz s úsměvěm prozradil.

Reklama:

"Je to skutečně už dlouho, když se ohlédnu, tak mým pohledem mi vlasy tolik neslušely. Pak do toho přišla nemoc (v mládí bojoval s onkologickou chorobou). Ale paradoxem je, že o vlasy jsem nepřišel v souvislosti s léčbou, ale v souvislosti s tím, že jsem je oholil a zalíbilo se mi to. A dnes je to tak, že by mi sice na hlavě na některých místech vyrostly, ale když jsem před lety zjistil, kolik s tím je práce, tak jsem to tak už nechal," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz moderátor, který díky svému charisma a letitým zkušenostem působí na publikum jako magnet.

Největší komplikací na tom, že nemá vlasy, pak Honza Musil vidí v tom, že když po zimě nastane období prvních slunečních dnů, je potřeba mazat a mazat. "To totiž hrozí, že my, kteří vlasy nedisponujeme, tak si můžeme spálit kůži na hlavě, což může být značně nepříjemné. Takže krém s vyšším UV faktorem je dobrou a spolehlivou ochranou," dodal s úsměvem legendární moderátor.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: