Tenistka Barbora Strýcová čeká miminko. Nejoriginálnější gratulaci poslala Petra Rosolová

Tenistka Barbora Strýcová
Tenistka Barbora Strýcová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 3. 2021

Český tenis má možná zaděláno na další velký talent. Těhotenství oznámila tenistka Barbora Strýcová (34) a raduje se také její partner novinář Petr Matějček. Gratulace poslala řada slavných tváří. "Pusu všem třem," vzkázala přes ŽivotvČesku.cz manželka Lukáše Rosola (35) paní Petra.

Tenisovou raketu vymění za kočárek a přebalování. A podle nadšených reakcí se už nemůže dočkat. Barbora Strýcová radostnou novinu oznámila přátelům a fanouškům přes instagramový profil. Sportovkyně, která má za sebou bouřlivý rozchod s muzikantem Davidem Krausem (41), našla klid a životní štěstí po boku novináře Petra Matějčka.

"Budeme tři," oznámila stručně a jasně Barbora Strýcová, když postovala fotografii se zakulaceným bříškem. Mezi gratulanty se objevil například stylista Filip Vaněk, herečka Hana Vagnerová, influencerka Tereza Hodanová či tenisová kolegyně Lucie Šafářová.

"Moc jim gratuluji a posílám vlastně už všem třem velkou pusu," poslala přes ŽivotvČesku.cz velmi originální vzkaz šťastné dvojici (nebo trojici) manželka tenisty Lukáše Rosol, paní Petra Rosolová.

Nastávající maminka se na Instagramu ještě rozepsala, že když už je »houstička v troubě«, že nemůže být šťastnější, což jí všichni fanoušci věří a ze srdce přejí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.