Tento snědý fešák nahradil Toma Cruise: Katie Holmesová se pochlubila o 10 let mladším přítelem a řekla, proč věkový rozdíl neřeší

Katie Holmesová s přítelem
Katie Holmesová s přítelem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2022

Herečka Katie Holmesová (43) si v lásce prožila po boku bývalého manžela Toma Cruise (60) velmi nešťastné období. Nyní je ale spokojená po boku o 10 let mladšího přítele Bobbyho Wootena (33), se kterým se objevila při cestě z restaurace. Pro portál Mock Diaries pak promluvila o věkovém rozdílu.

Katie Holmesová (43) patřila v 90. letech díky seriálu Dawsonův svět mezi jedny z největších televizních hvězd. Nyní je především matkou dospívající dcery a ženou, která chce žít plnohodnotný milostný život. Její manželství s Tomem Cruisem dopadlo velmi neslavně a v jejím životě je nyní někdo, s kým se cítí výborně.

Manželství Toma Cruise a Katie Holmesové se rozpadlo z důvodů, kterým se zřejmě jen málokdo bude divit. Herec se totiž hlásí ke scientologické církvi a tím své exmanželce i dceři komplikoval život. Nyní se s už šestnáctiletou Suri ani nevídá a už dlouho nebyl s nikým romanticky propojen. Naopak Katie Holmesová má o 10 let mladšího přítele.

"Nepovažuji se za člověka, který by věřil v lásku na první pohled, ale jisté pouto mezi námi vzniklo brzy. Abych byla upřímná, tak věkovému rozdílu mezi námi vůbec nevěnuji pozornost. Věk není důležitý, důležité je to, jak se spolu cítíme," prozradila Katie Holmesová v rozhovoru pro portál Mock Diaries i přesto, že co se týká soukromí, je obvykle skoupá na slovo.

V tuto chvíli není zcela jasné, jak dlouho Katie Holmesová a hudebník Bobby Wooten tvoří pár. Poprvé se spolu ale objevili v květnu letošního roku a dá se tak předpokládat, že jejich známost zatím nemá dlouhého trvání. Zda nakonec bude osudová, to se teprve ukáže.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.