Tereza Brodská slaví 53. narozeniny. Jsem zvědavá, co si pro mě rodina přichystá, říká herečka

Herečka Tereza Brodská
Herečka Tereza Brodská
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 7. 5. 2021

Herečka Tereza Brodská dnes slaví 53. narozeniny. Epidemická situace se stále zlepšuje, přesto svůj den oslaví zodpovědně jen v úzkém rodinném kruhu. Prozradila, že na oslavy si její rodina potrpí a že je sama zvědavá, čím ji blízcí překvapí. "Oslava samozřejmě proběhne, máme takové rituály," prozradila Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz.

Tereza Brodská slaví 53. narozeniny. Toto číslo by mohlo mnohé překvapit, herečka totiž díky svému vzezření a úsměvu působí mladší. "Já nevím, jestli se v tomhle věku ještě slaví (směje se)," řekla oblíbená herečka pro ŽivotvČesku.cz.

"My jsme taková rodina, která si na tyhle svátky a narozeniny potrpí... Jsem zvědavá, co si pro mě rodina přichystá. Kvůli covidové době to oslavíme v úzkém rodinném kruhu, symbolicky," popsala Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz, že vzhledem k okolnostem chystá jen skromnou oslavu s nejbližšími.

Na setkání s rodinou se představitelka Jany Kratinové z oblíbeného seriálu už těší. "Oslava samozřejmě proběhne, máme takové rituály. Určitě proběhne klasický dort z naší nejoblíbenější cukrárny, kterého si dám lžičku. Ale znáte to, teď je to zkrátka »na houby«," přiblížila herečka pro ŽivotvČesku.cz detaily.

Až bude epidemická situace ještě o něco lepší a lidé se budou moci setkávat ve větším počtu, chystá se rodina Brodské dohnat vše, co kvůli koronaviru zameškala. "Já si myslím, že až se rozvolní, tak bude víc oslav. My jsme ještě spoustu věcí neoslavili, nebo jsme je trochu odbyli v průběhu roku," vysvětlila sympatická Tereza pro ŽivotvČesku.cz.

Koncem dubna se stala poprvé babičkou. Vnouče pomohl na svět přivést porodník, který před lety pomáhal také při narození jejího syna. Už nyní se herečka nemůže dočkat, až jí pracovní program umožní si nového člena rodiny užívat víc.

"Květen a červen mám hodně pracovně nabitý, takže si nemůžu bohužel ani moc užívat roli babičky. Teď točíme Slunečnou a já přecházím do nového seriálu, takže se mi to bude i překrývat. Bude to dobrodružné. Jen co to půjde, tak už budeme společně fungovat. Možná budu mít pracovně nabité dny až do podzimu," dodala pro ŽivotvČesku.cz Tereza Brodská.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.