Tereza Brodská zavzpomínala na seriál Dokonalý svět. Prozradila, komu všichni herci záviděli jeho roli

Herečka Tereza Brodská
Herečka Tereza Brodská
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2021

Je nejen skvělou filmovou herečkou, ale ztvárnila i řadu seriálových rolí. Tereza Brodská (53) se představila mimo jiné také v televizním seriálu z prostředí módní redakce - Dokonalý svět. Na postavu šéfredaktorky vzpomíná moc ráda. "Těch devět měsíců to pro mě byla opravdu nádherná práce. Nejkrásnější roli měla Jitka Čvančarová. Všichni jsme jí záviděli," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

V roce 2010 se na televizních obrazovkách objevil Dokonalý svět, který divákům představil seriál z prostředí módního světa a byznysu. V něm si jednu z hlavních rolí zahrála Tereza Brodská, která ztvárnila postavu šéfredaktorky Andrey. Přesto, že nabídl zajímavé příběhy a měl skvělé herecké obsazení, neměl úspěch jako jiné v té době vysílané.

"Devět měsíců to pro mě byla opravdu krásná práce. První díly točil Vít Karas a ty další, vlastně druhou polovinu, točila Tereza Kopáčová. Bylo to moc hezké, i když samozřejmě to nemělo tak velkou diváckou odezvu – seriál byl určen pro určitou skupinu. Pro ty, kteří se pohybují v módním světě a v magazínu. Ale práce to byla úžasná a všichni na to moc rádi vzpomínáme," řekla Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se dokonce mluvilo o druhé řadě.

"Na Slovensku se to ale bohužel moc neuchytlo. Bylo to spíše pro novináře a ten mediální svět. Myslím si, že »obyčejné« lidi to příliš neoslovilo, což byla škoda. Měla jsem Dokonalý svět ráda, nejkrásnější roli v něm měla Jitka Čvančarová. Všichni jsme jí záviděli," dodala dvěma Českými lvi oceněná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.