Tereza Fajksová se stala dvojnásobnou maminkou. Kolegyně Monika Leová jí poslala krásnou gratulaci

Tereza Fajksová přivedla na svět syna
Tereza Fajksová přivedla na svět syna
Foto: nextfoto.cz

Okamžiky radosti a štěstí prožívá modelka a finalistka soutěže Česká miss 2009 Tereza Fajksová (31), která přivedla na svět zdravého chlapečka. Velkou oporou jí byl dlouholetý partner Luboš Gregor, který se stal tatínkem syna se vznešeným jménem. Dojemný vzkaz jí prostřednictvím redakce ŽivotvČesku.cz poslala kolegyně a Miss Earth 2013 Monika Leová (29). "Vím, že ji chlapeček potrápil, ale Tereza je statečná," vyjádřila se.

V úterý 16. března před 16. hodinou Tereza Fajksová přivedla na svět krásného a zdravého syna, který dostal jméno Sebastien. Modelka radostnou zprávu potvrdila na svém oficiálním profilu, kde uvedla, že o samotném porodu promluví až tehdy, kdy se trochu vzpamatuje.

Krásná modelka soutěžila s číslem 11 v České miss 2009 a v listopadu 2012 úspěšně reprezentovala Českou republiku na mezinárodní soutěži Miss Earth na Filipínách, kde se stala historicky první Češkou, která zvítězila a získala titul v konkurenci 79 dívek z celého světa. V březnu 2019 přivedla na svět prvorozenou dceru Lilien (2), která už brzo pozná svého sourozence.

"Koukala jsem, že porodila včera. Vím, že přenášela, takže jsem jí držela palce. Jsem ráda, že to dobře dopadlo. Vím, že ji chlapeček potrápil, ale Tereza je statečná a moc jí přeji, aby maminka i syn byli hlavně zdraví a aby si spolu vychutnali životní radosti," řekla pro ŽivotvČesku Monika Leová, která je nástupkyní Terezy Fajksové v soutěži Česká Miss Earth.

"Vítej, lásko naše. Dal si mamince zabrat, ale zvládli jsme to. Děkujeme taťkovi za podporu," uvedla na sociálních sítích Tereza Fajksová den po porodu, kdy se pochlubila i dojemnou fotkou s miminkem.

Novorozený chlapeček dostal jméno Sebastien, které je řeckého původu a jeho význam se vykládá jako ctihodný a vznešený. Česká podoba jména pak zní Šebestián a u nás slaví svátek 20. ledna. Tereza Fajksová se stala dvojnásobnou a pyšnou maminkou a společně s partnerem prožívají i v nelehké době epidemie velké štěstí a radost z narození syna.

Radostnou zprávu oznámil oblíbený moderátorský pár Zorka Hejdová (30) a její manžel Míra (...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.