Tereza H. si odpykává v Pákistánu trest za pašovaní. Její kamarádka Simona už ji neřeší, užívá si životních radostí

Tereza H. trpí v Pákistánském vězení.
Tereza H. trpí v Pákistánském vězení.
Foto: Archiv Terezy Hlůškové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2020

Tereza Hlůšková byla před časem odsouzena k 8 letům a 8 měsícům v pákistánském vězení. A mezitím co trpí v drsných podmínkách, její kdysi nejlepší kamarádka Simona H. má úplně jiné starosti. Na svoji kamarádku si podle rčení sejde z očí, sejde z mysli, patrně ani nevzpomene.

Byly jako dvě setry, ale to už je minulost. Tereza H. si odpykává trest za pašování drog, její kamarádka si užívá bezstarostného mládí. Alespoň tak lze usuzovat ze snímků, které si během posledních měsíců Simona H. umístila na svůj Instagram.

Z nich čiší, že lásky k luxusu a bezstarostnému životu se nevzdala. Naopak si na Bali užila plno skvělých momentů. Přátelství dvou dívek rozdělila zrada, alespoň tak po svém zadržení mluvila o své kamarádce Simoně Tereza.

Když vás někdo dostane do kriminálu, je to zmije. Když vás někdo dostane do kriminálu a potom staví svou ‚kariéru‘ na vašem neštěstí, je to podlá zmije. Ale když vás dostane do kriminálu tzv. nejlepší kamarádka, staví svou kariéru na vašem neštěstí, tvrdí, že ona sama je nevinná a všude kolem lže, jak když tiskne, to zamrzí, hodně,“ postěžovala si tehdy Tereza Hlůšková, která stále věří v zázrak a v dřívější návrat z pákistánského vězení Kot Lakhpat zpět do Česka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.