Tereza Kostková promluvila o nové řadě show StarDance. V současnosti má ale plnou hlavu Jedné rodiny

Moderátoři StarDance Marek Eben a Tereza Kostková
Moderátoři StarDance Marek Eben a Tereza Kostková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 3. 2023

Okouzlující herečka Tereza Kostková (46) sice v loňském roce nemoderovala pořad StarDance, který měl pauzu, ale rozhodně nezahálela. Kromě divadla a svého pořadu v rádiu se také věnovala natáčení televizního seriálu, který nejsledovanější komerční stanice pustila na obrazovky v lednu. Ovšem již zmíněný taneční skvost StarDance bude oblíbenou umělkyni zaměstnávat na podzim. A pro ŽivotvČesku.cz o něm krátce promluvila. Jak už je zvykem, na obrazovkách veřejnoprávní televize ji pak fanoušci spatří ve dvojici s Markem Ebenem (65).

Uplynulý rok byl pro Terezu Kostkovou především pestrým po pracovní stránce. Nejvíce času jí zabírala řada projektů a některé z nich se jí nesmazatelně zapsaly do srdce. Konkrétně jde televizní komediální seriál Jedna rodina, v němž ztvárňuje roli Petry Tejklové. Herečka pro ŽivotvČesku.cz ale promluvila zejména v rámci dotazu, který se týkal plánované taneční show.

"Na podzimní StarDance se těším, ale je to pro mě hodně daleko, pokud jde o přípravu. Totiž předtím se těším na volno a prázdniny a mám plnou hlavu »Jedné rodiny«, která mě velmi zaměstnává i baví. Chápu, že to lidé berou, že je StarDance letos, ale já to mám jinak. Pro mě je to až v nové - podzimní sezóně," uvedla na dotaz charismatická Tereza Kostková, kterou si diváci oblíbili zejména nejen kvůli jejímu kultivovanému projevu, ale i »laskavému a chytrému« humoru.

Sympatická tmavovlasá herečka a moderátorka je dcerou dvou neméně slavných osobností, herce Petra Kostky (84) a herečky se španělskými a německými kořeny Carmen Mayerové (78). Objevila se v seriálech Temný kraj, Hvězdy nad hlavou a několika dalších.

Redakce se herečky dotázala, zda už tuší, kdo ze známých tváří se objeví na tanečním parketu již dvanácté řady taneční show. "Pokud jde o účastníky taneční soutěže, vše se upřesní na tiskové konferenci a ta, tuším, bude v dubnu. Tak je jasné, že i kdybych v tuto chvíli věděla, kdo se na parketu ze soutěžících objeví, tak bych to stejně nemohla prozradit," dodala pro ŽivotvČesku.cz mimořádným talentem obdařená moderátorka a herečka Tereza Kostková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.