Tereza Kostková ukázala 25 let staré snímky z počátků televizní kariéry. Retro účesy herečky vzbudí emoce

Tereza Kostková
Tereza Kostková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 2. 2024

Komentář: Při příležitosti třicátých narozenin nejstarší tuzemské komerční televize zavzpomínala na své televizní začátky i herečka a moderátorka Tereza Kostková. Sympatická někdejší tvář TV Nova sdílela na sociální síti Instagram pětadvacet let staré snímky, na kterých je zachycena jako mladičká dívka s variací retro účesů - tehdy ale velice moderními vlasovými kreacemi. Oblíbená umělkyně před časem pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak si udržuje už desítky let perfektní postavu.

Málokdo si už pamatuje, že herečka a moderátorka Tereza Kostková také začínala na nejstarší komerční televizní stanici. Dle komentáře, který připojila k retro snímkům, na dobu svých začátků v televizi vzpomíná velmi ráda.

"Byla jsem v Praze úplně nová, přišla z divadla v Chebu a vlastně nevěděla, co se to kolem mě děje. Jen to svaté nadšení s sebou!" napsala okouzlující Tereza Kostková k sérii snímků, které reflektují mimo její nabírání moderátorských zkušeností i tehdejší vlasové kreace.

Je bezpochyby jasné, že za pětadvacet let ušla oblíbená umělkyně dlouhou cestu, a lze říci, že dnes vypadá lépe než kdy jindy. Tereza Kostková s věkem zraje jako víno a před časem prozradila pro ŽivotvČesku.cz, jak si udržuje perfektní postavu, kterou například lze obdivovat ve večerních róbách v rámci moderování taneční soutěže StarDance, kde je vždy naprosto okouzlující.

"Moje tělo zatím funguje tak, že nejde proti mně. Ale je pravda, že jsem neustále v pohybu. Řekla bych, že funguji fyzicky jako dítě než jako sedící dospělý člověk... Také zdravě jím, ne proto, abych byla hubená, ale protože to je ohleduplné k planetě i k mému tělu. Také ale protože mi to chutná... 30 let s tím nemám problém a vlastně nad tím moc už ani nepřemýšlím, protože to je přirozená součást mě," prozradila pro ŽivotvČesku.cz charismatická Tereza Kostková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.