Tereza Kostková už může nastoupit do StarDance. Předtím se ale jinde potká s Alešem Hámou. Promluvila mluvčí ČT

Moderátoři StarDance Marek Eben a Tereza Kostková
Moderátoři StarDance Marek Eben a Tereza Kostková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 11. 2021

Moderátorka Tereza Kostková (45) se po mírné zdravotní komplikaci s covidem-19 vrací na plno do pracovního zápřahu. Už ve středu večer se na ni mohou diváci těšit v Komorním divadle Kalich. "Milí diváci, jsme rádi, že je Terezka podle vyjádření ošetřujícího lékaře zdravá a můžete se na ni těšit v dnešním představení Můj nejlepší kamarád," uvedla produkce divadla na oficiálním facebookovém profilu k návratu oblíbené herečky a moderátorky. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila mluvčí České televize ohledně návratu kolegyně Marka Ebena (63) do rozjeté taneční show, ve které za ni ve třetím díle zaskakoval moderátor Aleš Háma (48).

Od 25. října platí zkrácená doba karantény pro lidi, kteří přišli do kontaktu s nakaženým, a to na sedm dní. Ukončit ji ale musí negativním PCR testem. Tereza Kostková měla po druhém díle taneční show, tedy před více než týdnem, pozitivní test, ale díky tomu, že je očkovaná, průběh nemoci byl velmi mírný. Teď její ošetřující lékař uznal, že se může vrátit zpět do pracovního procesu. O tom informovalo i Komorní Divadlo Kalich, kde účinkuje ve hře Můj nejlepší kamarád.

Redakce ŽivotvČesku.cz se obrátila na tiskovou mluvčí České televize, zda se Tereza Kostková vrátí i do čtvrtého dílu, který veřejnoprávní televize v přímém přenosu uvede v sobotu. "V tuto chvíli to řešíme, nemohu nic potvrdit," řekla pro ŽivotvČesku.cz tisková mluvčí Karolína Blinková a dala tak najevo, že rozhodovat o návratu moderátorky bude ještě test před samotným přímým přenosem, který je povinný pro všechny soutěžící i moderátory.

Tereza Kostková se na divadelních prknech ve středu večer potká s Alešem Hámou, se kterým ve hře účinkuje. A ohledně StarDance si vymění po představení nejspíše řadu postřehů. Pokud pak vše bude bez covidových komplikací, měla by se charismatická herečka a moderátorka v sobotu objevit už standardně po boku Marka Ebena v oblíbené taneční show.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.