Tereza Pergnerová se pochlubila dospívající dcerou. Podoba je úžasná a prozradila zásadní věc, kterou se od dětí naučila

Moderátorka Tereza Pergnerová
Moderátorka Tereza Pergnerová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 10. 2021

Brát věci s humorem, nebrat se moc vážně a umět odpouštět i naslouchat. To jsou všechno pravidla, kterými se v životě řídí moderátorka Tereza Pergnerová (47). Redakci ŽivotvČesku.cz navíc prozradila, co se naučila od své třináctileté dcery Nathalie. "Od dětí jsem se naučila mnohé. Vždy jsem se učila v různých etapách jejich životů," řekla pro ŽivotvČesku.cz a s úsměvem popsala, co se učí právě v těchto týdnech.

Tereza Pergnerová, která dala život dvěma dětem, si uvědomuje, že s humorem se i rodinné krize a napětí řeší líp. Téměř třiadvacetiletý syn Samuel už je dospělým mužem, ale třináctiletá Nathalie, jejíž tatínkem je Jiří Chlebeček, prožívá to, čemu se říká puberta.

Tereza Pergnerová nezastírá, že dospívání je pro ni zásadní téma a dokonce vyzvala své fanoušky na svém instagramovém profilu, ať diskutují a zavzpomínají, jaké peripetie i radosti se svými puberťáky zažili a jaké zkušenosti načerpali.

Při té příležitosti se pochlubila fotkou, která ukazuje, že Nathalie podědila plno rysů po mamince, ale výrazně probleskují i geny po otci.

"Co jsme se od dětí naučila já? Od dětí jsem se naučila mnohé. Vždy jsem se učila v různých etapách jejich životů. Ale teď aktuálně se učím, neřekla bych od ní, ale díky ní, trpělivosti, bezbřehé trpělivosti," řekla Tereza Pergnerová pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem na rtech a dodala, že rodiče, kteří mají doma dospívající děti, jistě budou vědět, její slova do puntíku pochopí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.