Teri Hatcherová se za stárnutí nestydí. Šediny hrdě vystavuje a chlubí se postavou jako proutek

Herečka Teri Hatcherová
Herečka Teri Hatcherová
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 4. 2021

Herečka Teri Hatcherová (56) patřila koncem 90. let podle slavného žebříčku časopisu People mezi nejkrásnější lidi planety. Proslavila se v seriálu Superman, bondovce Zítřek nikdy neumírá a mezi velké hvězdy ji vystřelil seriál Zoufalé manželky. Nyní Teri pomalu ale jistě stárne, na sociálních sítích hrdě vystavuje šediny, ale postavu si stále udržuje perfektní.

Teri Hatcherová byla vždy především seriálovou herečkou, tedy více než filmovou. Nyní si od své práce i kvůli pandemii dává pauzu a ve svém volnu příliš nelpí na dokonalém vzhledu. Za stárnutí se nestydí, chlubí se šedinami, přesto má dokonalé tělo.

Pro herečky bývá překročení padesátky často nepříjemné, Hollywood k nim pak nebývá nejvstřícnější. "Stárnutí není pro sraby, obzvlášť náročné je, když jste herečka a lidé mají požadavky, kterým už nevyhovujete. Já si ho ale popravdě užívám," řekla Hatcherová časopisu People.

"Cítím se silná a sebevědomá. Vychovala jsem dnes už dospělou dceru, hrála v několika televizních hitech, získala pár ocenění. Teď se starám hlavně o sebe a o věci, které jsou pro mě důležité v jiných než pracovních směrech," popsala Teri své stárnutí, které ji baví.

Nyní se Teri více než v herectví angažuje v charitativní činnosti. "Když žijete v Los Angeles, problematika bezdomovectví pro vás není přehlédnutelná. Proto se snažím lidem bez domova pomáhat, nacházet s nimi cestu zpět k normálnímu životu pod střechou a s plným žaludkem," vysvětlila Hatcherová.

Teri Hatcherová je jednou z žen, které se nestydí za jedinou vrásku ani šedinu a obojí tak hrdě ukazuje na sociálních sítích. Zároveň ale žije velmi zdravě, aktivně cvičí a proto má postavu jako proutek, kterou by jí mohla kdejaká mladší kráska závidět.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.