Terminátor Vémola se vrátil ve velkém stylu, norský soupeř zápas odklepal

Karlos Vémola si připsal další výhru
Karlos Vémola si připsal další výhru
Foto: Archiv Oktagon
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 10. 2020

Karlos Vémola se vrátil do ringu a boj s Thomasem Robertsenem dopadl podle papírových předpokladů. Norský soupeř zápas odklepal. Pro Vémolu je to první velký test po prohraném boji s Attilou Véghem. A je to také první úspěšný zápas po boji s koronavirem.

"Jsem zpátky. Moc díky všem za podporu," to jsou slova, která Karlos Vémola po triumfu adresoval svým fanouškům na svém instagramovém profilu. Nutno dodat, že experty, kteří se točí kolem MMA, Vémolovo vítězství nepřekvapilo. 

"Dalo se to čekat. Karlos je profesionál a je vidět, že je rozdíl mezi skutečným profesionálem, který se věnuje stoprocentně MMA a člověkem, který k tomu chodí i do práce. Karlos byl po zápase s Attilou Véghem pod tlakem a musel vyhrát. Je to první krok k jeho cíli, který si vytyčil, a dnes se mu to povedlo. To je to nejdůležitější a uvidíme, co bude dál," zhodnotil předseda Českého svazu MMA Michal Hamršmíd.

Vémola měl v předposledním zápase jasně navrch a norského policistu Thomase Robertsena nenechal doufat, že by mohlo dojít k nějakému překvapení. Zápas v dohodnuté váze do 90 kg měl jednoznačný průběh.

Vítězný návrat! A příště? Podle vlastních slov "Easy fight" s Babou Jagou! 😎

Zveřejnil(a) OKTAGON MMA dne Sobota 17. října 2020

Vémola za sebou nemá lehké období. S partnerkou Lelou Ceterovou si prošli intenzivní krizí. Jeden čas se zdálo, že rodinný život se mu zcela rozpadl. Navíc slavnému páru do života vstoupil i koronavirus. Teď se zdá, že Vémola zase vyhlíží lepší zítřky v ringu i v soukromí.  

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.