Tímto polibkem stvrdila Sanny z VyVolených věčnou lásku své partnerce. Pochlubila se zlatými snubními prstýnky

Sandra Bartošová (vpravo) se svou partnerkou
Sandra Bartošová (vpravo) se svou partnerkou
Foto: Se svolením Sandry Bartošové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2021

Když se objevila na televizní obrazovce v reality show VyVolení, byl to pro mnohé šok. Tehdy 210 kilogramů vážící Sandra Bartošová alias Sanny přiznala, že její srdce dokáže obměkčit jen žena. Od »šmírovací« soutěže uplynulo dlouhých patnáct let a v životě korpulentní dívky se mnoho změnilo. Nejenže výrazně zhubla, ale před necelým měsícem uzavřela registrované partnerství s osudovou láskou. "Svatbu - registrované partnerství - jsme si užily," řekla pro ŽivotvČesku.cz Sandra a pochlubila se snímkem, na němž jsou snubní prsteny ze zlata.

V době, kdy Sandra byla soutěžící ve VyVolených, vážila 210 kilogramů. Kvůli svým rozměrům byla takřka nepřehlédnutelná. Jenže s koncem soutěže se rozhodla změnit svůj život. Podařilo se jí díky medicíně a zdravému stravování zhubnout okolo 100 kilogramů. 

Před necelým měsícem si se svou osudovou ženou řekly své »Ano«. "Měla jsem bílé šaty, připadala jsem si jako princezna. Našla jsem v životě člověka, který je do nepohody a božský. Moc jsme se na náš velký den těšily a užily jsme si ho," popsala pro ŽivotvČesku.cz bývalá účastnice kontroverzní reality show.

Na snímcích, které Sandra Bartošová poskytla redakci, je patrné, že obě ženy se oblékly do bílých šatů a nesměla chybět květina. "Jsem skutečně šťastná. To je pro mě, ale i pro mou ženu důležité," dodala s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz Sandra Bartošová, která na den, kdy uzavřela registrované partnerství se svou milovanou partnerkou, nikdy nezapomene.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.