Tmavovláska Ewa Farna šokovala vzhledem. Pochlubila se dlouhými světlými kadeřemi, které nejsou její

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2021

Zpěvačka Ewa Farna (28) je velmi pohlednou a talentovanou ženou, která v hudební sféře poslední dobou slaví úspěchy. Od počátků své kariéry prošla mnoha proměnami, včetně těch vlasových, v uplynulých letech pro ni ale byly charakteristické tmavé, téměř až černé vlasy. Nyní na sociální síti šokovala snímkem se zcela jiným účesem, než na jaký jsou u ní fanoušci zvyklí.

Kdysi dávno měla Ewa Farna světlé vlasy, rovnátka, dětskou jiskru v očích a netušila, jak skvělou kariéru si vybuduje. V průběhu časů se měnila, s ní i účesy, ustálila se ale na tmavě hnědé barvě a dlouho nosila i ofinu. Nyní se na Instagramu ukázala tak, jak ji nikdo nikdy neviděl.

Oblíbená zpěvačka, která slaví úspěchy v Česku, Polsku a díky billboardu na Times Square v New Yorku i v Americe, měla vždy vlasy dlouhé maximálně těsně pod ňadra, většinou ale ještě kratší. Na sociální síti se pochlubila fotografií, která ukazuje, jak moc by jí slušely světlejší vlnité a velmi dlouhé kadeře.

Přestože by si mnozí myslet, že se Farna rozhodla projít radikální proměnou, ve skutečnosti jde jen o paruku. Snímek s dlouhými vlasy dokonale upoutal pozornost sledujících a mohla tak propagovat novou píseň. "Nemůžu se dočkat, až uslyšíte jeden z mých nejoblíbenějších songů z desky," napsala Ewa Farna svým fanouškům.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.