To není filtr, to je moje velká pusa. Agáta Hanychová může přestat špulit, po delší době si nechala napíchnout "kačera"

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 3. 2024

Nikdo jiný tolik »neproslavil« špulení rtů jako někdejší vicemiss Agáta Hanychová. Bývalá modelka vždy toužila, jako řada dalších žen, po plných rtech a kromě špulení dosahovala objemu horního rtu výplní kyselinou hyaluronovou. Po delší době si nyní nechala pusu opět napíchnout, i když to nebyl její původní záměr. V úterý měla absolvovat operaci horních víček na estetické klinice. Kvůli vyššímu CRP ale z operace sešlo a Agáta si nechala alespoň vylepšit své rty. Podnikatelka před pár dny promluvila pro ŽivotvČesku.cz o částce, kterou už ji stály soudy o dceru Rozárku s jejím otcem Jaromírem Soukupem.

Influencerka Agáta Hanychová dbá na svůj zevnějšek a využívá různých metod, aby vypadala co nejlépe. Kromě prodlužování a zahušťování vlasů chodí čas od času i na botox čela a výplně rtů. I když není na Agátě takzvaný kačer příliš znát, na nějakou dobu se může bývalá modelka natáčet bez filtrů.

"To není filtr, to je moje velká pusa," řekla ve videu na instagramovém profilu v takzvaném příběhu. Kvůli vysokému CRP nemohla Agáta podstoupit operaci horních víček. "Doufám, že se uzdravím a budu moci na víčka, abych nevypadala jako pulec," podotkla influencerka, která si kvůli plánovanému zákroku sundala umělé řasy.

Kromě práce a péče o svůj zevnějšek Agátu zaměstnávají i soudní stání kvůli téměř roční dceři Rozárce. Před týdnem měli rodiče Agáta a Jaromír Soukup jedno ze soudních stání. I když jsou »tahanice« o dceru, kdy mediální magnát požaduje střídavou péči, teprve na začátku, Agátu to stálo už pěkný balík. Od zdroje z okolí influencerky jsme se dozvěděli, že částka se pohybuje v řádech desetitisíců.

Na přímý dotaz redakce, zda to může potvrdit, Agáta nechtěla odpovědět. Řekla ale, že utracené peníze za advokáty a náklady spojené se soudy by raději utratila za dceru. "Nebudu se k tomuhle vyjadřovat, ale co bych chtěla říct, tak je to, že ty peníze bych daleko raději utratila za Rozárku," uvedla trojnásobná matka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.