To není možné. Jana Paulová popírá zákony stárnutí. Prozradila, jak si udržuje vitální vzhled

Jana Paulová je skutečně velmi vitální herečka.
Jana Paulová je skutečně velmi vitální herečka.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 9. 2020

Jestli někdo umí stárnou s elegancí, tak rozhodně vynikající herečka Jana Poulová (65). Na premiéře snímku, ve kterém hraje, si nešlo nevšimnout její obrovské vitality a vzhledu, který všechny příjemně překvapil. Herečka totiž popírá zákony stárnutí. "Chodím každý den na několikakilometrové procházky, jsem pořád v pohybu," prozradila Jana pro ŽivotvČesku.cz svůj jednoduchý recept na mládnutí.

Jen málokdo by uvěřil tomu, že herečka má šedesátku dávno za sebou. Na premiéře snímku Ženská Pomsta, kam si vyrazila v doprovodu kolegy Petra Rychlého z ní vyzařovalo nejen charisma, ale životní spokojenost.

"Mám velkého psa, takže každý den s ním chodím na několikakilometrové procházky do přírody. Jsem furt v pohybu. Chodím plavat, jezdím na kole a když občas cítím, že mi kila skáčou nahoru, tak omezím nezdravé jídlo," řekla pro ŽivotvČesku.cz velmi nadaná herečka, které za svou kariéru ztvárnila desítky skvělých filmových a divadelních rolí.

Premiéru snímku si užila. I když zprvu vůbec nechtěla jít. "Poprvé jsem snímek viděla až v kině. Nerada na sebe ve filmech koukám, ale přemluvil mě Petr Rychlý s manželkou, abych to dala. Tak jsem nakonec šla. Jsem nakonec ráda, že jsem tam byla. Měla jsem velkou radost, že se lidé v kině smějí a také mě potěšilo, že říkali po filmu hezké věci, udělalo mi to radost," dodala pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka, která svůj talent zdědila po rodičích.

Jana Paulová pochází totiž z umělecké rodiny - tatínek herečky František Paul a maminka Eva Šenková byli věhlasní herci a operetní zpěváci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.