Tohle by od Lucie Bílé nikdo nečekal, odložila černou a oblékla lososové šaty. Změna se líbí jejímu partnerovi

profimedia-0722643057 (1)
profimedia-0722643057 (1)
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2022

Zpěvačka Lucie Bílá (56) je pověstná tím, že se obléká převážně do černé a bílé. Když se proto zcela výjimečně někde objeví v jiné barvě, vzbudí to spolehlivě rozruch. Naposledy dorazila na tiskovou konferenci nového muzikálu »Maminy«, ve kterém vystupuje, v lososovém kostýmku. Její partner Radek Filipi (39) pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak takové změny vítá.

V Divadle Lucie Bílé proběhla tisková konference k novému muzikálu o ženách - matkách, ve kterém oblíbená zpěvačka sama účinkuje. Velmi neobvykle se černovlasá umělkyně objevila v lososově zbarveném kostýmku. Ačkoli se nejedná o barvu z jejího běžného spektra, které sestává především z černé a bílé, vypadala Lucie Bílá skutečně skvěle.

Nezvyklý outfit byl součástí představení, modely v totožné barvě totiž oblékly i všechny další účinkující herečky. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil zpěvaččin partner, fitness trenér Radek Filipi, jak na něj působí, když jeho milá oblékne i jinou barvu než jen černou, popřípadě bílou. "Je to samozřejmě super a pěkné. Ale popravdě - takovéhle věci jdou trochu mimo mě," řekl s úsměvem. Je tak zřejmé, že si na své partnerce pravděpodobně váží celé řady jiných věcí, než je zrovna to, jak se obléká.

S mužem jejího srdce dělí Lucii Bílou věkový rozdíl dlouhých 17 let. Není proto divu, že zpěvačka působí po jeho boku tak, jako by snad vůbec nestárla. Zdá se totiž, že vedle mladšího muže má nevyčerpatelnou studnici životního elánu. Dobrý vztah má s Radkem Filipim také Luciin syn Filip Kratochvíl (27), kterého má z předchozího vztahu s hercem Petrem Kratochvílem (71).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.