Tohle módní guru ještě nikdy neřekl. Hodnocení společenských outfitů Richarda Krajča a jeho manželky dopadlo nečekaně

Richard Krajčo s manželkou Karin
Richard Krajčo s manželkou Karin
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 11. 2021

Když se ve společnosti objeví frontman hudební skupiny Kryštof Richard Krajčo (44) s manželkou Karin Babinskou (47), je zcela jasné, že obdiv budou sklízet nejen kvůli tomu, že jsou naprosto skvělou dvojicí, která se doplňuje, ale jejich outfity vždy nabídnou pohled na žhavé trendy. Jinak tomu nebylo na vyhlášení ankety Český slavík. Pro ŽivotvČesku.cz se svým nekompromisním a zkušeným okem na manželský pár zaměřil módní guru Kája Pavlíček (49) a uvedl, jak jejich párový outfit vnímá.

A jak se dalo předpokládat, z některých kousků měl i respektovaný Kája Pavlíček velkou radost. "Richardovy boty bych také chtěl,” pochvalným tónem hned v úvodu pro ŽivotvČesku.cz pronesl s tím, že takovou pochvalu ještě nikdy nikomu neřekl. Ovšem tentokrát se při pohledu na hudebníkovu obuv neudržel. .

Frontman skupiny Kryštof a herec se svou milovanou manželkou dorazili na galavečer s nadsázkou řečeno jako siamská dvojčata. Dali si velmi záležet na tom, aby jejich outfity byly vzájemně sladěné. Pánský styl jejich svršků byl skutečně velmi vhodným kouskem na akci, jakou prestižní předávání hudebních cen je. "Osobně si myslím, že šlo rozhodně o jeden z nejlépe oblečených párů večera," jednoznačně hodnotil pro ŽivotvČesku.cz módní expert Kája Pavlíček.

"Pánský outfit byl opravdu odvážný, zlaté sako bylo originální, třpytivý metalický efekt se mi líbil, vzhledem k mimořádnosti události to bylo akorát. Jeho boty byly super, sám bych takové chtěl. Richardovi nemám, co bych vytkl, možná bych zvolil raději černou košili, ale to je opravdu pouze malý detail," upřesnil svůj pohled na outfit fenomenálního hudebníka stylista hvězd pro ŽivotvČesku.cz.

Podobně pak nadšený byl i z modelu režisérky Karin Babinské, který perfektně korespondoval s tím, co na sobě měl Richard. "Byla oblečena adekvátně situaci. Karin zvolila pro sebe typický účes a měla dobře udělaný make up. S manželem dobře ladila, takže já jsem spokojen," dodal k hodnocení Kája Pavlíček. Pak ještě vyzdvihl, že je zcela zřejmé, že společně sledují aktuální trendy a tak jak jim to ladí v manželském životě doma, odráží se i na veřejnosti, což z nich dělá příkladné a inspirativní partnery.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.