Tom Hanks se ukázal s manželkou a promluvil o tom, díky čemu jim to i po dlouhých letech klape. Inspiruje ho i během práce

Tom Hanks a Rita Wilsonová
Tom Hanks a Rita Wilsonová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2022

Herec Tom Hanks (66) a jeho manželka Rita Wilsonová (65) jsou spolu spokojení už od roku 1988. Jejich vztah je důkazem, že ne každý vztah v Hollywoodu musí být hrbolatý a procházet krizemi, kterých si všimne každý. Jejich vzájemná láska je naopak to, co přehlédnout nelze snad na žádné společné fotografii. V pořadu Oprah Tom Hanks vysvětlil, díky čemu je jeho manželství i po dlouhých letech šťastné.

 

Když se Tom Hanks poprvé ženil, bylo mu teprve 23 let a měl už dvouletého syna. Jeho první manželství možná nevyšlo právě proto, že byl ještě velmi mladý, tím druhým ale nepřestává dokazovat, jak skvělým partnerem umí své vyvolené být. S Ritou Wilsonovou se oženil v roce 1988 a od té doby je po jejím boku nadmíru spokojený.

Nyní se manželé společně objevili na akci Malibu Chili Cook-Off v Malibu, kde kuchaři už tradičně jako každý rok soutěžili ve vaření pálivých pokrmů. Užili si tak večer plný bohatých vůní báječného jídla a na snímcích z akce je evidentní, že se dobře bavili a že spolu rádi tráví čas i po dlouhých společných letech. Důvod úspěchu je přitom jednoduchý.

"Oženil jsem se do klasického a staromódního manželství, kde se manželé vzájemně zajímají o toho druhého, o jeho činnosti, o jeho běžný den. A za tu dobu, co s Ritou jsem, jsem zjistil, že by to nic nemohlo nahradit. Být zapojený do každodenního života toho druhého má nesporné výhody," řekl Tom Hanks v pořadu Oprah.

Rita Wilsonová je pro herce oporou nejen v soukromí, ale také v kariéře. Právě ona ho inspirovala k fantastickému výkonu ve filmu Forrest Gump. "Kdybych ji tolik nemiloval, asi bych se nedokázal ztotožnit s tím, co Forrest cítil k Jenny," dodal Tom Hanks, který je obecně známý jako bezproblémová celebrita bez hvězdných manýrů.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.