Tomáš Krejčíř oslavil 50. narozeniny. Popsal, jak proběhla oslava a co velkého plánuje na léto

Herec, moderátor a podnikatel Tomáš Krejčíř
Herec, moderátor a podnikatel Tomáš Krejčíř
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 4. 2021

Půlstoletí je významným jubileem, které by se určitě nemělo opomenout. Herec a moderátor Tomáš Krejčíř, který v současné době podniká v medicínském oboru, v pondělí 12. dubna oslavil 50. narozeniny. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak proběhla oslava a jaké plány má na letní měsíce. "V současné době není ve společnosti na oslavy ani nálada, všichni už mají dost lockdownu, naše země i lidé jsou ubití. Vypil jsem si s manželkou doma drahé šampaňské, kterého mám jen několik lahví," řekl.

Tomáše Krejčíře si mohou televizní diváci pamatovat nejen ze seriálu Rodinná pouta nebo Ordinace v růžové zahradě, ale také jaké moderátora ranního pořadu nejsledovanější komerční stanice. Kariéru před lety přesměroval do medicínské sféry, ve které úspěšně podniká a jeho práce ho baví. 12. dubna oslavil významné životní jubileum, ale oslava z důvodu epidemických opatření nemohla proběhnout tak, jak by si 50. narozeniny zasloužily.

"Teď je to se slavením trochu problematické. Doma proběhne malá komorní oslava v nejužším rodinném kruhu. Velkou akci odhadem pro sto lidí plánujeme až na léto. V současné době není ve společnosti na oslavy ani nálada, všichni už mají dost lockdownu, naše země i lidé jsou ubití. Udělám oslavu na naší chalupě pro pár nejbližších, ale ta v pravém slova smyslu proběhne až někdy v červenci, kdy bude hezky a situace k tomu bude," řekl Tomáš Krejčíř pro ŽivotvČesku.cz s tím, že letošní narozeniny mají také jistou symboliku.

"Letošní 12. duben byl pro mě důležitý nejen proto, že mám narozeniny, ale zadruhé to byla jistá symbolika – právě v pondělí se začalo rozvolňovat. Je to pro mě první dárek k narozeninám. S mojí manželkou jsme otevřeli láhev šampaňského, mám pár ročníků luxusních vín. Vypili jsme si drahé šampaňské, které jsem »bouchl«. Doma mám asi 5 lahví těchto vín, které se pohybují v řádu desetitisíců a na své narozeniny jsem udělal zhůvěřilost, že jsem jednu otevřel společně s mou ženou, jen ve dvou," popsal skromnou oslavu představitel Romana Kříže ze seriálu z lékařského prostředí a podnikatel pro ŽivotvČesku.cz.

O víkendu pak proběhne trochu větší oslava, která by měla být generálkou pro tu letní. "V létě to bude doufám obrovská akce, pokud to situace v naší zemi dovolí. Myslím si, že je potřeba to brát v kontextu. I když kolem sebe máme věci, které máme, tak pořád ještě žijeme v zemi, kde je to fajn," dodal Tomáš Krejčíř pro ŽivotvČesku.cz.

Herce Vojtu Kotka (34) znají diváci především jako představitele sympaťáků a klaďasů. Již ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu