Tomáš Krejčíř si letošní léto užívá na chalupě. Místo dovolené v zahraničí farmařím, prozradil

Tomáš Krejčíř
Tomáš Krejčíř
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 8. 2020

Bývalý moderátor divácky populárního pořadu, který v ranních hodinách uvádí nejsledovanější komerční televize, Tomáš Krejčíř (49) si užívá zaslouženého volna s rodinou na své milované chatě. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že letos do zahraničí s rodinou nezamířil.

"Prázdniny jsem trávil jako všichni v »domácím vězení«. Takže letos jsme s rodinou u moře nebyli. Ale vlastně mi to ani nevadí, protože jsem neměl chuť někam cestovat. Takže jsme na chalupě, máme kousek od Prahy takový barák s velkým pozemkem, kde máme lamy, ovce, kozy. Takže farmařím a užívám krásného počasí," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Tomáš Krejčíř.

Oblíbeného herce si řada lidí zamilovala v seriálech, ve kterých vždy ztvárňoval hlavní role. Špatnou zprávou pro Tomášovi fanoušky je, že aktuálně se před kameru nechystá.

"Nic po stránce herectví nechystám. Podnikám a to mě časově velmi zaměstnává," dodal talentovaný herec, který občas přijme nabídku, pokud jde o moderování společenských akcí.

Tomáš se svou milovanou manželkou Petrou úspěšně podniká. Provozují deset provozoven estetických a očních klinik. Pustili se do velmi náročného projektu a po letech tvrdé práce se jejich společnost k řadí k velmi vyhlášeným.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.