Tomáš Magnusek se pochlubil synem, který jako by mu z oka vypadl. Herec popsal, v čem je po něm

Tomáš Magnusek
Tomáš Magnusek
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 4. 2021

Herec Tomáš Magnusek (36) je otcem syna Vojtěcha, který oslavil 16. narozeniny a slavnému tátovi jako by z oka vypadl. Fyzická podoba je nepřehlédnutelná a o podobě povahové promluvil samotný tatínek. "Umělecky se zdařil, ale že bude filmař, si nemyslím," řekl Tomáš Magnusek pro ŽivotvČesku.cz a přiblížil, v čem by ocenil spíš to, kdyby mu syn podobný nebyl.

Tomáš Magnusek se na sociálních sítích pochlubil synem Vojtěchem, který oslavil 16. narozeniny. Podoba v obličeji je naprosto očividná a stejně jako slavnému tátovi, i Vojtěchovi imponuje svět filmu. Nadaný je ale i v mnoha dalších směrech.

"On je teď ve věku, kdy nevím, jestli ví co chce. Poprvé hrál už jako maličký, byly mu snad 4 roky. Nemyslím si, že je rozhodnutý, že chce být filmař, koketuje s tím hodně, protože to vidí a vyrůstá v tom, ale asi nebude rozhodnutý úplně. Spíš jde směrem k počítačům, stříhá teď hudbu. Umělecky se zdařil, ale že bude úplně filmař, si nemyslím. Taková umělecká holka pro všechno, jak se říká," řekl pro ŽivotvČesku.cz Tomáš Magnusek.

Magnusek je uznávaný herec a režisér, v poslední době ale největší pozornost upoutal výrazným váhovým úbytkem. Poté, co shodil neuvěřitelných 80 kilogramů, vypadá naprosto fantasticky.

Stejně jako Tomáš Magnusek, i jeho syn má rád dobré jídlo. "Nejhorší je, že je mi podobný i váhově, to je v p*deli, že se rozšiřuje. Já jsem mu říkal, že nemusí být ve všem stejný jako já, protože pak to jde těžko dolů. Myslím, že to chce čas, mně to trvalo 16 roků. Razil jsem, že když je člověk šťastný, ať má třeba 300 kilogramů, ale když člověk spěje k nějakému věku, začínají problémy. Ale on je prostě po mně, rád se napapá, je to takový můj pupíček. Prožil se mnou moc, bavíme se o všem, je to dobré," doplnil oblíbený filmař pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.