Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová oznámili další těhotenství nádherným snímkem u stromečku. Pyšná maminka promluvila o postavě

Manželé Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec s dcerou.
Manželé Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec s dcerou.
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 12. 2021

Rodina bývalé tenistky Lucie Šafářové (34) a stále aktivního hokejisty Tomáše Plekance (39) se dál bude rozrůstat. Během Vánoc oznámili, že maličká Leontýnka se příští rok dočká sourozence. Budoucí dvojnásobná maminka pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak si udržuje postavu.

Když se redakce ŽivotvČesku.cz na začátku prosince ptala Lucie Šafářové, kdy se maličká Leontýnka dočká brášky či sestřičky, tak se vynikající sportovkyně začala usmívat s tím, že rozhodně nic neplánují a vše nechají na přírodě. "Neplánujeme, ale zároveň se nebráníme, necháváme to na přírodě," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz spokojená manželka hokejového útočníka a bylo zřejmé, že pokud v očekávání není, tak rychle bude.

Na Vánoce pak pár před svými fanoušky na Instagramu potvrdil, že jde o poslední Vánoce ve třech, protože ty další bude rodina už čtyřčlenná. "My máme jeden malý dáreček na cestě a moc se na něj všichni v příštím roce těšíme," vzkázala sympatická dvojice přes sociální síť v doprovodu dojemného snímku, na němž je vidět, jak bývalá tenisová hvězda krásně zakulacuje.

Lucie Šafářová také řekla, jak si i během těhotenství udržuje postavu a jak vypadá její strava. "Mám pořád ráda různé sporty, jsem hodně aktivní člověk, ráda jsem v pohybu a cvičení mě baví neustále. Myslím si, že je to hodně o rutině a zvyku. Baví mě sportovat s manželem a přáteli, ale když není čas vyrazit s partou, tak si ráda zacvičím i sama doma," uvedla pro ŽivotvČesku.cz otevřeně s tím, že do pohybu se nutit nikdy nemusela, naopak si někdy přijde aktivní až moc.

Sport Lucii Šafářovou dovedl také k disciplíně v jídle, je zvyklá na jídelníček, který obsahuje obrovské množství zeleniny a ovoce. Ale i tato okouzlující žena umí trochu zahřešit. "Miluji hranolky. Klidně s kečupem i tatarkou najedou. A také mám hodně ráda buchty," práskla na sebe s širokým úsměvem budoucí dvojnásobná maminka, která z Tomáše Plekance udělá již čtyřnásobného tatínka, protože syny Adama a Matyáše má se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (41) z předcházejícího manželství, které skončilo rozvodem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.