Tomáš Plekanec je skvělý táta, říká Lucie Šafářová. Prozradila, jak spolu vychází jejich čtyři potomci

Manželé Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec s dcerou.
Manželé Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec s dcerou.
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 12. 2022

Tenistka Lucie Šafářová (35) se momentálně plně věnuje svým dvěma dětem - Leontýnce (2) a Oliverovi, který přišel na svět letos v květnu. Na svou rodinu je velmi hrdá, a tak se s ní čas od času ráda pochlubí na sociální síti. Pro ŽivotvČesku.cz nyní prozradila, jaký je její manžel Tomáš Plekanec (40) otec a jak jeho synové z prvního manželství vychází s mladšími sourozenci.

Rozesmáté tváře na společné fotografii, kterou sdílela Lucie Šafářová na sociální síti Instagram, prozrazují, že její rodina je momentálně opravdu šťastná. Nejen ona, ale i hokejista Tomáš Plekanec vypadá, že je z dětí velmi nadšený. Pro ŽivotvČesku.cz nyní sympatická maminka prozradila, jaký je její muž jako tatínek.

"Tomáš je skvělý táta, nemůžu na něj říct jediné křivé slovo. Dětem se opravdu hodně věnuje. Starší kluci sice mají už hlavně svoje koníčky, například Matýsek skvěle plave, ale i tak se s nimi snaží trávit čas," sdělila pro ŽivotvČesku.cz Lucie Šafářová.

Vzhledem k zaměstnání obou manželů se nabízí otázka, nakolik se s dětmi snaží pěstovat lásku ke sportu. "Třeba zrovna teď se se všemi čtyřmi chystáme na hory. Starší kluci už toho nepotřebují tolik, takže se to dá zvládnout, i když samozřejmě mají třeba hlad a potřebují najíst jako všechny děti, ale už nám zvládnou i pomoci s těmi mladšími," pochválila syny svého manžela někdejší vrcholová tenistka, která se nikdy netajila tím, že by si přála velkou rodinu.

To se jí nyní splnilo, protože kromě vlastních dvou dětí s nimi tráví čas také synové Tomáše Plekance - Adam (7) a Matyáš (11), které má z předchozího manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (42). A podle jejích slov spolu všechny děti vychází skvěle.

"Leontýnka velké bráchy zbožňuje a oni ji také. Oliver je ještě malý, takže to není o tom, že by si spolu hráli, ale všichni si miminko rádi pochovají," popsala pro ŽivotvČesku.cz vztahy mezi dětmi, které působí jako reklama na rodinné štěstí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.