Tragédie zatím bez vysvětlení. Muž nedaleko Prahy se pokusil o sebevraždu, zapálil se v autě

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 3. 2021

Dobrovolně zemřít se rozhodl v sobotu odpoledne muž z Libice nad Cidlinou. Přesný důvod, proč si sáhl na život drastickým způsobem, zatím není známo. Záchranáři ho s těžkým zraněním převezli na popáleninové centrum do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, kde je aktuálně hospitalizován. K tragické události se pro ŽivotvČesku.cz vyjádřila mluvčí policie. "Věc řešíme jako pokus o sebevraždu," řekla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Monika Schindlová.

Během tragédie, jejíž důvod zatím není znám, se ve vozidle nacházel muž, který se rozhodl vzít si dobrovolně život. "Krátce po 15. hodině hodině jsme od záchranné služby obdrželi informaci, že má hořet u obce Libice nad Cidlinou na Nymbursku osobní vozidlo. Popáleného muže následně letecká služba přepravila do pražské nemocnice a věc řešíme jako pokus o sebevraždu," řekla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Monika Schindlová.

Muže následně převezli s popáleninami třetího stupně na kvalifikované centrum FN Královské Vinohrady v Praze.

Propady a vzestupy do extrémních váhových hodnot dokážou mít dopady na každodenní život a ...

"Mohu potvrdit, že muž utrpěl popáleniny druhého a třetího stupně, a to zhruba na 70 procentech těla. Po poskytnutí nezbytné péče byl letecky transportován do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze," informovala mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu