Třeba se jednou budu hudbě věnovat, ale kuchař zůstanu, prozradil Přemek Forejt

Přemek Forejt všechny překvapil skvělým vystoupením
Přemek Forejt všechny překvapil skvělým vystoupením
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 9. 2020

Přemek Forejt (33) o sobotním večeru ukázal televizním diváků, že nemá jen talent vařit fenomenální jídla, ale že by klidně mohl střemhlav skočit do hudební branže. A patrně by se možná slušně uživil. "Třeba se tomu budu jednou věnovat, ale vždy zůstanu hlavně kuchařem," prozradil pro ŽivotvČesku.cz respektovaný šéfkuchař.

Porotce ze známého pořadu amatérských kuchařů si odskočil do pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde usedl jako host v porotě. Ovšem závěr show patřil jemu, když měl pro diváky přichystané vystoupení. Přemek se představil jako Justin Timberlake (39). A i když mě jen týden na přípravu, neudělal rozhodně ostudu.

"Pro mě to byla velká výzva. Strašně mě to bavilo, byť to bylo těžké a měl jsem jen týden se to naučit, tak to bylo zábavné. Celý ten kolektiv, to bylo naprosto geniální," prozradil Přemek své pocity pro ŽivotvČesku.cz.

"Tím, že toho mám po pracovní stránce hodně, tak jsem tam kolikrát přijel v deset večer a čekali tam na mě, trénovali se mnou a musím uznat, že všichni byli absolutní profíci," vysekl poklonu celému týmu, který pořad plný kostýmů a proměn připravuje.

Uznávaný šéfkuchař nevyloučil, že by se hudbě a tanci jednou mohl věnovat. Nedávno totiž nazpíval skladbu pro svou dceru, která se okamžitě na internetu stala hitem.

"Tohle pro mě byla zábava, ale jsem pořád kuchař a chtěl bych zůstat kuchařem, protože to je moje profese. Takže to byla příjemná zábava, ale kdo ví, třeba se jednou budu hudbu věnovat, ale vždy zůstanu hlavně tím kuchařem," dodal s úsměvem Přemek Forejt pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.