Trenér soupeře Vémoly, který se nakazil koronavirem: Snad se rychle uzdraví, Mikulášek je ve formě

Karlos Vémola se prý nakazil koronavirem.
Karlos Vémola se prý nakazil koronavirem.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2020

Zápasník MMA Karlos Vémola (35) oznámil nákazu koronavirem. A nemá jít o lehký průběh, prý trpí vysokými horečkami. Navíc před dvěma týdny prodělal operaci kolene. Vypadá to, že zápas s Václavem Mikuláškem, který je v plánu na 26. září v pražské hale O2 Universum se možná konat nebude.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila trenéra Mikuláška, který se dnes dozvěděl velmi nešťastnou zprávu. "Víme o tom. Promotér zápasu nám to dnes oznámil a Vaška to hodně mrzí. Je v brutální formě a věří, že zápas se uskuteční. Samozřejmě na prvním místě je zdraví. Vašek v posledních dnech zvýšil intenzitu tréninku, ale tohle je hodně nepříjemné. Uvidíme, jaké budou další zprávy," řekl známý MMA trenér David Vyvážil, že příprava stála nemalé peníze a Karlosovo omezení je velmi nepříjemné.

Otázkou je, zda bude Vémola připraven na zápas s Mikuláškem, kterého lidé znají jako Babu Jagu, v původním termínu. Mluví se totiž o přesunutí zápasu. Spekuluje se ale také o tom, že Vémola ještě před onemocněním nebyl v ideální formě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.