Třetí miminko na cestě. Herečka Hilary Duff oznámila, že je v požehnaném stavu

Hilary Duff čeká třetí dítě
Hilary Duff čeká třetí dítě
Foto: Showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 10. 2020

Herečka a zpěvačka Hilary Duff (33), která před nedávnem oslavila Kristova léta, bude trojnásobná maminka. S manželem a hudebníkem Matthewem Koma (33) čeká druhého společného potomka. Osmiletého syna Luca Cruze má z předchozího vztahu s kanadským hokejistou Mikem Comriem (40).

Herečka narozená v Texasu začínala jako hvězdička na televizním kanále Disney Channel a zazářila třeba jako ztřeštěná zpěvačka Lizzie McGuire v rodinné komedii Italské prázdniny. Zahrála si v řadě romantických komedií, ale televizní diváci si ji oblíbili také v roli knižní editorky Kelsey Petersové v populárním hitu hvězdného producenta Darrena Stara (59) Znovu 20 (v originále Younger), který odvysílala naše známá komerční stanice.

V osobním životě má Hilary Duff za sebou manželství s kanadským hokejistou Mikem Comriem, kterého si vzala v roce 2010, ale láska jim vydržela pouze šest let. Mají spolu také syna Luca Cruze. Ale naštěstí její samotu překonal vztah se zpěvákem a hudebním producentem Matthewem Koma, s nímž loni vstoupila podruhé do manželství. Narodila se jim krásná dcerka Banks Violet Bair (2), ale právě ta bude mít teď kromě osmiletého nevlastního bratra také druhého sourozence.

Šťastný pár totiž oznámil radostnou novinu. Půvabná blondýnka je v požehnaném stavu a s manželem Matthewem jsou skutečně nadšení. Sama Duff to zveřejnila na sociálních sítích. "Rosteme!!! Většinou já," napsala budoucí trojnásobná maminka a hned se na ni sesypala hromada gratulací. "Hurá!! Nejlepší zprávy. Vás dva miluju a nemůžu se dočkat, až budou mámy pohromadě," komentovala mimo jiné třeba kamarádka a zpěvačka Mandy Moore (36), která očekává narození prvního potomka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.