Tři měsíce po porodu je jako proutek. Jitka Boho se poctivě pustila do cvičení

Jitka Boho
Jitka Boho
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 1. 2023

Zpěvačka a vítězka soutěže Česká Miss z roku 2010 Jitka Boho (31) se v říjnu stala dvojnásobnou maminkou. K dceři Rosálce (6) jí přibyl syn Tadeáš. "Měla jsem z toho trochu strach, Rosálka je hodně citlivá," uvedla pro ŽivotvČesku.cz směrem k tomu, jaké pocity z přírůstku do rodiny měla. Protože se vše vyvíjí dobře, má sympatická kráska dostatek času také na to, aby si během dne stihla zacvičit. To přináší první ovoce. Tři měsíce po porodu to rozhodně nevypadá, jako by ještě nedávno byla Jitka Boho těhotná.

Jitka Boho, za svobodna Válková, 8. října porodila své druhé dítě. Syna Tadeáše má s partnerem Tomášem Hřebíkem (43), se kterým je ve vztahu rok. Krátce před narozením miminka se celá rodina sestěhovala do společné domácnosti, a tak pro ně první týdny s malým přírůstkem byly hlavně dobou sžívání.

Tři měsíce po příchodu malého Tadeáše na svět se již situace v jejich rodině ustálila, a tak si krásná brunetka již dokáže najít čas i na cvičení. Na sociální síti Instagram se nyní pochlubila, jak její postava aktuálně vypadá, a přestože ona sama na ní má v plánu ještě pracovat, již nyní má být rozhodně na co hrdá.

"Pomalu, ale jistě. Do cvičení se dokopu, to mě fakt baví a chtěla bych začít i běhat, to ale s ohledem na kojení asi nejde, ne? S tím mým jídelníčkem to moc nejde. Jak já ty brambůrky a hromadu lupínků a müsli miluju! Jedla bych i víc zeleniny a hromadu jablíček, ale to Tedíkovi moc dobře nedělá," popsala bývalá modelka, jak vzhledem k tomu, že syna stále kojí, aktuálně vypadá její životospráva.

"Pokud jste na tom podobně, nevzdávejte to, já to taky nevzdám a budu makat. Mám pak ze sebe lepší pocit, to se ví, o energii a čistější hlavě nemluvě. A samozřejmě, vše má svůj čas, to je taky jasné," napsala svým fanouškům Jitka Boho a s úsměvem dodala, že stahovací kalhotky dokážou zázraky.

Poprvé se Jitka Boho stala maminkou v roce 2015, kdy bývalému manželovi porodila dceru Rosalii. Po rozvodu v roce 2020 se odstěhovala zpátky do Třebíče, odkud pochází, a věnovala se hlavně mateřským povinnostem. S partnerem Tomášem Hřebíkem je ve vztahu zhruba rok, přesné datum, kdy slaví výročí, dvojice nezveřejnila.

"Cvičila jsem, než jsem otěhotněla, docela pravidelně a bavilo mě to. Potom v těhotenství jsem byla spíše opatrnější, dávala jsem přednost přirozenému pohybu, třeba chůzi. Navíc jsme rekonstruovali, takže pohybu jsem měla dost. Teď bych se k tomu ráda vrátila, říkala jsem si, že bych si našla trenéra nebo trenérku a zkusila trochu posilovat," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Jitka Boho, jak vypadá její aktuální vztah k pohybu.

Do posilovny, kterou má pět minut od domova, by ráda vyrážela večer, když už obě její děti budou spát. Jak ale uvedla, tak vypadá její ideální představa. Zda se jí plán na zlepšení kondice se dvěma dětmi podaří naplnit, zatím není vůbec jisté. "Rosálka už je ale docela velká a malého umí na chvilku zabavit, tak věřím, že s tatínkem to zvládnou," uzavřela Jitka Boho.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.