Reklama:

Tři měsíce po porodu je jako proutek. Zpěvačka Michaela Nosková shazuje kila chůzí a ukázala odhalené ploché bříško

Michaela Nosková
Michaela Nosková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 5. 2022

Oblíbená muzikálová zpěvačka Míša Nosková (39) se pochlubila svou aktuální postavou. Tu má pouhé tři měsíce po příchodu na svět dcery skutečně výstavní. "Snažím se hodně chodit s malou v šátku," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz, co pro svou kondici dělá.

Reklama:

Michaela Nosková se s partnerem Jindřichem Čandou dočkali v úvodu letošního roku prvního společného potomka. K dceři Elišce (11), kterou má zpěvačka z předchozího vztahu s manažerem Janem Horsákem, tak přibyla malá Jasněnka.

Reklama:

S narozením dcery se pochlubila až později, a to kvůli komplikacím. Holčička se na svět nedostala přirozenou cestou, ale císařským řezem. Pohledná hvězda muzikálů je ale už plně v pořádku a mateřství jí svědčí. A protože je poměrně hodně aktivní, pochlubila se svou aktuální postavou, o které se pro ŽivotvČesku.cz rozpovídala.

"Já jsem pravidelně cvičila až do sedmého měsíce opravdu poctivě, takže jsem už z porodnice odcházela víceméně se svou původní váhou. A už tři týdny po porodu jsem s malou v šátku chodila na procházky. Teď se snažím každý den jít a nachodím klidně sedm až osm kilometrů," popsala svůj aktuální režim pro ŽivotvČesku.cz Michaela Nosková.

Partner zpěvačky má kvůli své profesi pro sport pochopení, a tak se snaží své osudové ženě ohledně pohybových aktivit vycházet vstříc. Umělkyně a podnikatelka je v tomto ohledu velmi iniciativní a pro sport si najde příležitost, i když by si někdo jiný možná stěžoval na nedostatek času.

"Když je přítel doma a hlídá, tak si třeba jdu zaběhat - takových pět kilometrů. A docela často dělám doma nějaké posilování s malou v šátku, protože ji to zatím baví. Naopak ale moc neřeším jídlo. Snažím se akorát nejíst tak velké porce, ale víc to zatím nehrotím, protože malá se stále kojí, a tak nechci, abych kvůli tomu třeba neměla mléko. Je to v podstatě takový udržovací režim, shazování kil a podobně zatím moc neřeším. Dělám to tak, abych se cítila dobře," vysvětlila pohledná Michaela Nosková pro ŽivotvČesku.cz, jaký je její přístup k hubnutí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: