Tři roky lásky. Šéfkuchař z Masterchefa Radek Kašpárek oslavil výročí s krásnou manželkou Andreou. Dárky si nedáváme, říká

Radek Kašpárek s manželkou
Radek Kašpárek s manželkou
Foto: Se svolením Andrey Kašpárkové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 3. 2023

Svou ženu Andreu zná Radek Kašpárek (41) již osm let, manželé jsou roky tři. V pondělí oblíbený šéfkuchař, který je známý jako porotce z pořadu Masterchef Česko, se svou druhou polovičkou oslavil výročí svatby. Pro redakci ŽivotvČesku.cz prozradil, jak svůj sváteční den strávili. "Dárky k výročí si nedáváme," překvapil.

Sympatický pár se seznámil před osmi lety a nyní oslavil tři roky od svatby. Zasnoubili se ale již v roce 2017, jen nějakou dobu trvalo, než svou lásku skutečně před oltářem zpečetili. Společně také vychovávají syna Sebastiana, který v květnu oslaví druhé narozeniny. Z předchozích vztahů mají oba další potomky - Andrea má dceru a Radek Kašpárek rovnou dvě.

"Vyrazili jsme si do města, protože manželka je vlastně se Sebíkem už dva roky zavřená doma. Babičky máme daleko, a tak hlídání za normálních okolností nemáme. Tentokrát se toho ale ujaly holky (starší dcery, pozn. red.), až jsem byl překvapený, a pohlídaly ho, takže jsme si mohli vyrazit," popsal Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz večer, který si s manželkou oba velice užili.

"Samozřejmě jsem jí koupil velký pugét květin, jinak si dárky k výročí moc nedáváme. My si dáváme dárky každý den, ten největší dárek je ta vzájemná láska," vysvětlil Radek Kašpárek, který i po třech letech manželství zněl velmi zamilovaně.

Vyhlášený gastro génius Radek Kašpárek se řadí ke skutečné špičce v oboru. I to je důvod, proč se stal porotcem soutěže pro amatérské kuchaře s názvem MasterChef. I když na televizní obrazovce platí za přísného, v soukromí jde o velkého pohodáře, který nedá dopustit na svou rodinu. 

"Díky manželce jsem se hodně ale zklidnil. Dřív jsem takový kliďas nebyl, teď mám nad věcmi, myslím si, mnohem větší nadhled. Jsem nesmírně rád za svou rodinu a těším se také na oslavu našeho výročí svatby," již dříve uvedl pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.