Tři roky od svatby. Leoš Mareš popsal svůj velký den. Z kostela rovnou na letiště, prozradil

Leoš Mareš s manželkou Monikou
Leoš Mareš s manželkou Monikou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 2. 2021

Svatba je velkým dnem v životě, na který se nezapomíná. Tříleté výročí slaví náš přední moderátor Leoš Mareš (44), který se oženil 5. února 2018 s krásnou přítelkyní, modelkou a módní redaktorkou Monikou Marešovou (39), rozenou Koblížkovou. Na tento výjimečný den a pocity, které prožíval, zavzpomínal právě v souvislosti s důležitým výročím. "Z kostela jsme nasedli do auta a jeli rovnou na letiště," prozradil.

Leoš Mareš patří k významným osobnostem českého showbyznysu a je nadaným a úspěšným moderátorem, který se věnuje také zpěvu – i když sám sebe za zpěváka nepovažuje, ale k hudbě má velmi blízký vztah. V osobním životě prožívá šťastné chvíle po boku milované manželky Moniky, která se stala jeho osudovou ženou. Přesně 5. února 2018 si pohledný pár řekl své »ano« v kostele v Litomyšli a slaví už tříleté výročí od doby, co vstoupili do manželského svazku.

"Strašně jsem se těšil, až ji uvidím. Po obřadu jsme neměli nic, ani svatební večírek, ani party. Vyšli jsme z kostela, bily zvony a my jsme nasedli do auta a jeli rovnou na letiště do Vídně a odletěli jsme na svatební cestu," prozradil v ranní show Evropy 2 Leoš Mareš průběh svatebního dne, který byl přísně utajovaný.

Oblíbený moderátor a influencer, který je tváří mnoha populárních televizních show a jeho instagramový profil překonal hranici milionu sledujících, k fotce své krásné manželky na Instagramu připojil významné číslo, které mluví za vše – 2063 dnů. Oba partneři tvoří krásný pár a jsou velmi aktivní na sociálních sítích, kde sdílí společné zážitky, vtipné scénky ze života a lásku, která je v jejich případě opravdu nepřehlédnutelná.

Leoš Mareš (45) v říjnu oznámil, že s manželkou Monikou (40) čeká prvního společného potom...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu