Tři roky od svatby: Poznala jsem osudového muže, někdy to ale lehké není, říká manželka Vladimíra Růžičky

Marie ve Vladimírovi našla životního partnera.
Marie ve Vladimírovi našla životního partnera.
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2020

Marie Růžičková (32), manželka Vladimíra Růžičky (57), zažívá krásné období. Společně oslavili tři roky od vstupu do manželství a užívají si přítomnost krásné dcery Lejly, která jim dělá velkou radost. Maruška se pro ŽivotvČesku.cz ohlédla a zhodnotila, jaké je manželství s hokejovou legendou.

"Celkem jsme spolu pět let, ale v manželství tři roky. Výročí svatby bylo příjemné. Vláďa je normální chlap, který je hokejový fanatik. Ten sport miluje celým svým srdcem. Občas je to s takovým manželem náročnější, ale je to naprosto skvělý táta, který miluje naší dceru," prozradila pohledná Maruška o svém osudovém muži

Rodina je pro manželku hokejové legendy na prvním místě. "Jsem ráda, že i přes manželovu náročnou práci fungujeme ve všech ohledech jako rodina. Řešíme společně všechny věci, ať jde o ty příjemné, tak i o ty, které jsou méně příjemné," pokračovala manželka bývalého kapitána české hokejové reprezentace, která z legendárního turnaje v Naganu v roce 1999 odvážela triumfální vítězství.

Osudový muž

Marie odhalila, že i kdyby se jí někdy v budoucnu rozpadlo manželství, což věří, že se nikdy nestane, její muž se jí hluboko zapsal do srdce.

"Ať už se stane cokoliv, i kdybychom spolu nebyli, Vláďa je člověk, kterého si ponesu v srdci do konce života. Změnil mi život, dal mi to nejkrásnější, tím je naše dcera, stojí za mnou, ať se děje, co se děje, chová se ke mně jako k ženě velmi hezky," vysekla poklonu svému manželovi Marie Růžičková, která je i po třech letech v chomoutu stále šťastná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.