Tři roky v roli milující matky. Život je to nejkrásnější, co život může dát, říká Miluše Bittnerová o dceři Bettynce

Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová
Foto: ŽivotvČesku
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 1. 2023

Herečka Miluše Bittnerová (45) ve světě divadla a filmu prorazila díky svému talentu a schopnosti autenticky zapůsobit na diváka, také se obecně ví o jejím umu rozesmát kolektiv. Narození dcery Bettynky, dnes už tříleté slečny, jí její přirozené schopnosti umocnilo. Herečka pro ŽivotvČesku.cz tak uvedla, že dar, kdy může rodič pozorovat »své poloviční já«, je kombinací současně vážného a komického vjemu, který dává lidskému životu skutečný smysl. "Život je to nejkrásnější, co život může dát. A my s Betty se tomu pořád smějeme," přiblížila charismatická blondýna, která promluvila i o svém manželství.

V září roku 2019 přišla na svět dcera blond herečky, malá Bettynka, jak dívence rodiče říkají. Těhotenství bylo pro Miluši Bittnerovou poměrně náročné, protože ve stejnou dobu měla zároveň zdravotní potíže s kolenem, ve kterém měla odštípnutý kousek menisku, a tak ke konci svého požehnaného stavu už prakticky nemohla ani chodit. Nedlouho po porodu proto podstoupila operaci, která jí pomohla dát koleno do pořádku.

Nyní je podle svých slov sympatická umělkyně velmi spokojená a život s dcerou si užívá. "S malou je to skvělé. Mluví čím dál víc, pořád něco povídá a je s ní čím dál větší legrace. Nevím, jestli to podědila po mně, já jsem tichá," uvedla pro ŽivotvČesku.cz se smíchem herečka, která se v minulosti nechala slyšet, že má pocit, že toho po ní její dcera příliš mnoho nepodědila a není jí ani podobná.

"Celkově se nyní mám dobře. Co se postavy týká, tak jsem v neustálém procesu hubnutí. Doma u nás nejsou žádné změny, nerozvádím se, žádná velká novinka. Což je vlastně ale pozitivní, protože je všechno pořád fajn," popsala Miluše Bittnerová pro ŽivotvČesku.cz, jak vnímá svůj aktuální život.

Miluše Bittnerová má svou vlastní talk show Na Kafeečko, kam si sama vybírá hosty napříč společenským spektrem. Objevuje se také ve Snídani s Novou, a to o víkendech po boku moderátora Pavla Svobody (52). Kromě uvedených pořadů se objevuje také v několika divadelních hrách a občas i natáčí. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.