Tři týdny před porodem má krásná Kristýna Schicková velmi maličké bříško. Prozradila, jak se na přírůstek do rodiny těší

Kristýna Schicková
Kristýna Schicková
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2022

Krásná modelka Kristýna Schicková (28) si vyrazila na představení nové kolekce známé oděvní značky, která se konala v pražském obchodním domě Palladium. Na první pohled nešlo přehlédnout její roztomilé těhotenské bříško, málokdo by však tipoval, že Kristýně do porodu zbývají tři týdny. "I v prvním těhotenství jsem měla maličké bříško," řekla pro ŽivotvČesku.cz pohledná brunetka.

Kristýna Schicková je již maminkou malého Elliota (2) a co nevidět k němu do rodiny přibyde malý bratříček. S manželem, designérem Lukášem Třešňákem, se miminka pochopitelně už nemohou dočkat. Pro ŽivotvČesku.cz modelka a influencerka prozradila, jak poslední týdny před porodem prožívá.

"Samozřejmě už se těším a už bych byla ráda, aby to co nejdřív bylo, protože se starším dítětem je to náročné. Je mu dva a půl roku, a tak by chtěl pořád někde lézt, skákat a běhat. Se dvěma dětmi to bude ještě náročnější, ale myslím si, že to miminkovské období je to úplně nejkrásnější," popsala pro ŽivotvČesku.cz své pocity nastávající dvojnásobná maminka.

Vzhledem k tomu, že je Kristýna Schicková modelka a její vzhled je pro ni »pracovní nástroj«, napadne možná někoho otázka, jaké pro ni je sžít se s bříškem. "Pro mě je to už druhé těhotenství, takže už jsem věděla, do čeho jdu. Naštěstí nemám to bříško nijak velké, a tak mi nijak moc nepřekáželo," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická hvězda sociální sítě Instagram.

"I poprvé jsem měla bříško maličké, přitom se mi potom narodilo téměř čtyřkilové miminko, takže vůbec netuším, jak se tam schovávalo," dodala mladá maminka se smíchem.

Kristýna Schicková je starší sestra fotbalisty Patrika Schicka (26), který momentálně v Německu hraje za klub Bayern Leverkusen. Část své modelingové kariéry prožila v New Yorku a zpět do Česka ji přivedl vztah s dnes již manželem Lukášem Třešňákem. Krásná Kristýna je velmi aktivní žena mnoha talentů - kromě modelingu se věnuje také sociální síti Instagram a moderování, během pandemie na mateřské dovolené s prvním synem dokončila vysokoškolské studium andragogiky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.