Třináctiletá Darina zmizela ze svého pokoje uprostřed noci. Vždy byla bez problémů, uvedla rodina

Policie vyhlásila pátrání po mladé dívce
Policie vyhlásila pátrání po mladé dívce
Foto: Archiv Policie ČR
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 1. 2021

Policisté vyhlásili pátrání po třináctileté Darině Kupkové. Ta podle tvrzení rodiny zmizela v noci z neděle na pondělí přímo ze svého pokoje v domě v Chocenicích. "Naposledy ji viděla matka. Jedná se o bezproblémové dítě," uvedla pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Ivana Jelínková.

Dívku měla naposledy vidět její matka v neděli večer kolem 22:00. Tehdy Darina odcházela spát do svého pokoje. Podle slov matky ale v pondělí ráno už ve své posteli třináctiletá dívka nebyla.

"Jedná se o bezproblémové dítě. V minulosti nikdy neutekla. Nebere žádné léky, tak není v v přímém ohrožení života," uvedla pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Ivana Jelínková z Plzeňského kraje.

Darina Kupková je asi 165 cm vysoká, má hubenou postavu, dlouhé rovné světle hnědé vlasy a modro-zelené oči. Na sobě naposledy měla hnědou bundu s kapucí a kožíškem, černé boty zn. Vans a černé legíny.

Pokud máte tušení, kde by se Darina Kupková mohla nacházet, obraťte se na kteroukoliv policejní služebnu, nebo můžete volat na linku 158.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.