Trojnásobná maminka Alena Šeredová překonala zákeřný koronavirus. Mírně pohubla a vypadá výborně

Alena Šeredová
Alena Šeredová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 12. 2020

Modelka Alena Šeredová (42) se nedávno nakazila zákeřným covidem-19. Boj se zákeřným koronavirem strávila maminka tří dětí, která dlouhodobě žije v Itálii, v domácí karanténě. Několikrát na profilu na sociální síti ukázala snímek, že rozhodně jí není nejlépe. Teď ale onemocnění překonala. "Konečně," uvedla ke skutečnosti, že nemoc má za sebou.

Aktuálně má někdejší královna přehlídkových mol imunitu na 90 dní. Ovšem ze snímků, které předcházely jejímu poslednímu, bylo znát, že jí do smíchu není.

"Jsem pozitivní. Zatím s mírnějším průběhem. Přestože jsem byla velmi opatrná, potkala mě tato nepříjemnost. Jsem v domácí izolaci a doufám, že to brzy přejde. Nejen mě, ale hlavně všem lidem, kteří mají horší průběh. Držte se," oznámila Alena Šeredová na sociální síť Instagram, když onemocněla.

Teď už je z karantény venku. Onemocnění má za sebou a v její tváři je na posledním »po-covidovém« snímku vidět, že je pohublejší. Řada lidí, kteří neměli zcela bezpříznakový průběh, mluví o tom, že zhubli. Třeba sexuolog Radim Uzel dvanáct kilogramů, ministr vnitra okolo pěti kilogramů.

Šeredová žije s podnikatelem Alessandrem Nasim v italském Turíně. Kromě dcery se Alena stará o dva syny, které má s italským fotbalovým brankářem Gianluigi Buffonem. Alena si již na jaře postěžovala, že z koronavirové epidemie má obavy. Hlavně ji mrzí, že vnoučata se kvůli různým opatřením málo dostávají za prarodiči do Česka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.