Trojnásobná maminka Ornella Koktová je z nemocnice doma. Prozradila, jak synové přivítali malou sestřičku

Ornella Koktová s manželem Josefem jsou trojnásobnými rodiči
Ornella Koktová s manželem Josefem jsou trojnásobnými rodiči
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 4. 2021

Ornella Koktová (28) přivedla na svět dcerku Lilianne a stala se tak trojnásobnou maminkou. Z nemocnice už byla propuštěna domu a užívá si chvíle se svou rodinou. Přivítání bylo velkolepé a Josef Kokta (64) je manželce momentálně velkou oporou. "Sven to bral, jako že jsem přinesla malou hračku. Quentínek už věděl, která bije," řekla Ornella pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jak se cítí po císařském řezu.

Ornella Koktová a Josef Kokta se stali trojnásobnými rodiči a jejich synové Quentin a Sven mají malou sestřičku, kterou mohou v budoucnu chránit. Rozkošná Lilianne a maminka už jsou z nemocnice doma, mezi dveřmi na ně čekalo překvapení.

"Přivítání bylo veliké, všude byly balónky, ani jsem to nečekala. Jak kluci reagovali, bylo zajímavé, Sven to bral, jako že jsem přinesla malou hračku. Quentinek už věděl, která bije, že je další miminko v baráku. Měl jeden malý záchvat žárlivosti, ale pak jsme všichni seděli na jednom gauči, tak se uklidnil," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová, jejíž holčička je na světě 5 dní.

Těhotenství Ornelly bylo rizikové a Lilianne přišla na svět císařským řezem. Novopečená trojnásobná maminka teď musí nabírat síly a Josef Kokta jí je velkou oporou. "Já jsem ještě hodně bolavá, takže musím dost odpočívat. Jsme tak sehraní, že manžel dělá většinu, takže zatím se tak držíme," doplnila pro ŽivotvČesku.cz Koktová, která už je doma obklopená rodinou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.