Tuhle krásku vyměnil Ben Affleck za JLo. Exmanželka Jennifer Garnerová ukázala výstavní figuru. Je skvělá, říká herec

Autor: Profimedia | Jennifer Garnerová
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2021

Staronovou lásku prožívá jeden z nejpohlednějších párů Hollywoodu – herec Ben Affleck (49), který se po 17 letech odloučení vrátil k latinskoamerické krásce Jennifer Lopezové (52). Oba se spolu objevují na veřejnosti už běžně, ale pravdou zůstává, že stejně jako zpěvačka má i představitel Batmana závazky z předchozího manželství s Jennifer Garnerovou (49). Tu zachytili paparazzi v pracovním nasazení, kdy se přijela podívat na svůj rozestavěný dům.

Ben Affleck se v roce 2005 oženil s kolegyní Jennifer Garnerovou, s níž se objevil například ve snímku Daredevil. Dlouhých třináct let v manželství z nich udělalo trojnásobné rodiče dvou dcer – patnáctileté Violet, Seraphiny Rose Elizabeth (12) a nejmladšího syna Samuela (9). Jejich láska však zkrachovala před třemi lety, kdy se pár definitivně rozešel.

"To, co bych rád řekl veřejně i soukromě, zní: Děkuji. Děkuji za tvoji ohleduplnost, zodpovědnost a skutečnost, že jsi skvělá matka i člověk. Nechtěl jsem se rozvádět a zařadit se mezi ty rozvedené. Opravdu jsem si nepřál, abych tím rozdělil rodinu a své děti. Zasáhlo mě to, protože to znamenalo, že nejsem tím, kým jsem si myslel, že jsem. A to mě ranilo a zklamalo," řekl Ben Affleck k rozchodu s matkou svých dětí, jak uvedl magazín People.

Rok před svatbou s Jennifer Garnerovou opustil herec ikonickou JLo a vypadalo to, že už není žádná šance na návrat. Pro Hollywood Reporter popsal, jak to měla zpěvačka tehdy těžké. "Lidé vůči ní (Jennifer Lopezové, pozn. red.) byli tak zlí, chovali se sexisticky, rasisticky, hnusně a podle. Psaly se o ní takové nesmysly, že pokud by je napsal někdo dneska, byl by kvůli tomu vyhozen z práce. Teď je respektovaná za to, co dokázala, odkud pochází a jakou práci odvedla," vzpomínal Ben Affleck.

Hercova exmanželka už také našla lásku a překvapením zůstává, že stejně jako Affleck s bývalým partnerem. Paparazzi ji zachytili, když přijela ke svému domu v Brentwoodu, který prochází stavebními úpravami. Ukázala, že má nejen sílu, ale pyšní se i vypracovanou štíhlou postavou. Před padesátkou tak vypadá skvěle a stejně jako její bývalý manžel začíná nový život.

Ben Affleck s exmanželkou Jennifer Garnerovou
Ben Affleck s exmanželkou Jennifer Garnerovou
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.