Tuto pohlednou blondýnku má po svém boku. Herec Vladimír Polívka přišel na premiéru s novou přítelkyní

Herec Vladimír Polívka s přítelkyní
Herec Vladimír Polívka s přítelkyní
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2021

Herec a moderátor Vladimír Polívka (32) se v pondělí na premiéře snímku Zpráva v pražském kině Lucerna objevil po boku pohledné blondýnky. V její společnosti strávil celý večer, který si znamenitě užil. "Vyrazili jsme s mou přítelkyní a film byl fantastický," řekl Vladimír Polívka pro ŽivotvČesku.cz.

V pondělí večer se v pražském kině Lucerna konala premiéra slovenského snímku režiséra Petera Bebjaka, kterou si nenechal ujít ani syn herců Bolka Polívky (72) a Chantal Poullain (65). Charismatický Vladimír Polívka se dostavil po boku pohledné blondýnky a poprvé se tak objevil ve společnosti s novou přítelkyní.

V minulosti byl Vladimír Polívka spojován například s půvabnou herečkou Karolínou Krézlovou (34), se kterou byl i zasnoubený, či s pár neznámými kráskami, jejichž jména nebyla veřejnosti odhalena. S novou přítelkyní si premiéru užil.

"Vyrazili jsme s mou přítelkyní a film byl fantastický. Celou dobu jsem si při jeho sledovaní drtil ruce, měl skvělý děj, moc se mi líbil. Podle mě jde o více než kvalitní filmařinu, která se vymyká českým standardům," řekl pro ŽivotvČesku.cz nadaný moderátor a herec.

Během koronavirové pandemie byl kulturní život dlouho omezen. "Kultura v době epidemie stagnovala a upřímně si myslím, že pokud znovu dojde k nějakým vládním restrikcím, tak není v naší moci to nějak zásadně ovlivnit. Uvědomil jsem si, že je nutné celou záležitost s covidem vnímat jako životní zkušenost a poučit se," dodal ženami obletovaný Vladimír Polívka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.