Tvář jí zdobí štěstí. Zamilovaná Eva Decastelo se ukázala bez make-upu

Eva Decastelo
Eva Decastelo
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 2. 2023

Poté, co se moderátorka Eva Decastelo (44) vrátila z první společné dovolené s partnerem Tomášem Třeštíkem (44), láska a radost z ní doslova vyzařují. Dokonce tak moc, že se na sociální síti pochlubila snímkem své tváře bez make-upu, na kterém vypadá výborně. Pro ŽivotvČesku.cz krásná brunetka prozradila, v čem spočívá její tajemství krásy. "Žádné zaklínadlo na to neznám," řekla se smíchem.

Na dovolenou v Ománu vyrazila Eva Decastelo s fotografem Tomášem Třeštíkem a na sociální síti se pochlubili několika společnými snímky, přestože jinak si soukromí velmi chrání. Tentokrát ale krásná moderátorka udělala výjimku a něco málo o svých prázdninách fanouškům na sociální síti Instagram přece jen prozradila.

"Je tady možnost spousty výletů. Dneska ráno jsme byli v poušti na výletě, pozorovali jsme západ slunce na vrcholcích dun. Potom jsme jeli do tábora, kde jsme měli grilování u ohně, pak nás čekalo spaní ve stanu. Ráno jsme v šest vstávali a dívali jsme se východ slunce v poušti, to je za všechny peníze," popsala v živém vysílání s tím, že si raději vypínala mobilní telefon, aby skutečně nebyla rušena.

Po návratu z dovolené se na sociální síti Instagram Eva Decastelo pochlubila fotografií, na které ukázala svou nenalíčenou tvář takovou, jaká je. Jak ale přiznala pro ŽivotvČesku.cz, úplně bez úsilí pro ni její vynikající vzhled také není.

"Žádné zaklínadlo na to neznám, je to botoxem. Na ten chodím jednou ročně a jen decentně, abych nevypadala jako plastová panna. Potřebuji, aby mi zůstala mimika," prozradila brunetka s úsměvem. Kromě toho je o ní známo, že si ke své kráse napomáhá také pravidelným otužováním, které je jejím velkým koníčkem.

Moderátorka na začátku loňského června oznámila rozchod se svým manželem, kterým byl scenárista René Decastelo (49). Ten se vzápětí ukázal na veřejnosti s novou partnerkou Evou Korniovou Jung (41), známou hráčkou rugby. S odloučeným manželem má Eva Decastelo dvě děti, Michaela (13) a Zuzanu (11).

V současnosti tvoří moderátorka pár s fotografem Tomášem Třeštíkem. O svém vztahu příliš nemluví a raději si jej zatím užívají pouze ve dvou. Z toho mála, co Eva Decastelo řekla veřejně, je však zřejmé, že je momentálně velice šťastná a že první společnou dovolenou, která bývá zatěžkávací zkouškou vztahu, zvládli na výbornou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.