Tvář panenky a tělo bohyně. Topmodelka Miranda Kerrová vypadá po třech dětech neskutečně. Přiznala, jak jí a cvičí

Topmodelka Miranda Kerrová
Topmodelka Miranda Kerrová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 8. 2021

Patří mezi nejkrásnější ženy světa a tři roky žila v manželství s Orlandem Bloomem (44), s nímž má desetiletého syna. Topmodelka Miranda Kerrová (38) se věkem blíží k jubilejní »čtyřicítce«, ale jako by dokázala zastavit stárnutí a stále vypadá výrazně mladší. V tvrdém modelingovém byznysu se nedrží na špici jen tak - pro svou krásu musí dodržovat osobní rutinu.

Některé ženy mají to štěstí a jejich geny jim pomohou vypadat mladší, i když roky přibývají. Miranda Kerrová patří v oblasti světového modelingu mezi ikonické topmodelky. V roce 2010 se provdala za hollywoodského herce Orlanda Blooma, ale o tři roky později došlo na rozpad manželství a rozvod. Přesto bude bývalé manželé už navždy spojovat jejich syn Flynn (10), který má z matčiny strany dva nevlastní sourozence – bratry Harta (3) a teprve ročního Mylese. Je až neuvěřitelné, jak Australanka vypadá po třech dětech.

Ale nic není zadarmo a vzhledem k tomu, že Kerrovou vzhled v podstatě živí, musí na sebe o to víc dbát. V rozhovoru pro magazín Elle uvedla, jak to má s pohybem. "Ráda cvičím každý den, ale střídám to. Někdy se jdu projít nebo si zaběhám, dám si lekci pilates nebo silový trénink. Občas si pustím hudbu a nechám Flynna tancovat kolem, zatímco já držím deset minut plank, abych posílila střed těla," popsala Miranda Kerrová, co dělá pro svoji postavu.

Je také milovnicí jógy, které se věnuje už přes 15 let. Stačí jí půlhodinové cvičení hatha jógy nebo kundalini jógy, která je kombinací meditace, fyzických cviků a technik dýchání. Základem jejího jídelníčku je především zelenina, ovoce a ryby, protože se snaží především v příjmu masa omezit. "Jím hodně potravin s nízkým glykemickým indexem a dbám na vysoce zásaditou stravu. Piju filtrovanou vodu a jím převážně čerstvé produkty. Zároveň nesním moc masa," sdělila topmodelka a matka tří dětí, jak cituje web Theultimateprimate.com.

Miranda Kerrová je nyní šťastná po boku manžela Evana Spiegela (31), miliardáře a spoluzakladatele Snapchatu, s nímž má dva již zmíněné malé syny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.