Tvoje tvář má známý hlas odhalila další dvojici: Vedle Báry Basikové se představí SuperStar Martin Schreiner

Bára a Martin jsou dalšími soutěžícími populární show.
Bára a Martin jsou dalšími soutěžícími populární show.
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 8. 2020

Divácky oblíbený pořad s názvem Tvoje tvář má známý hlas se vrací na televizní obrazovky. A TV Nova začíná představovat soutěžící. Po Erice Stárkové a Albertovi Černém budou diváci vídat i Báru Basikovou a Martina Schreinera.

Na obrazovky se oblíbený formát vrací už 5. září. Opět se lačné oko televizního diváka dočká skvělých proměn, kvalitních hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby.

Bára Basiková sledovala Tvář od samého začátku a byla vždy její velkou fanynkou. "Myslím si, že je to dobrá zábava a skvělá show. V každé řadě jsem měla nějakého kamaráda, který mi vyprávěl o tom, že je to jako tábor. Doufám, že i ta naše parta bude bavit diváky, uvedla populární zpěvačka.

Bára bude mít navíc fanoušky a možná i kritiky přímo ve své rodině: „Děti show sledují a určitě mi budou fandit.

Po boku ostatních účinkujících se objeví i Martin Schreiner. Toho diváci znají především z poslední řady SuperStar, kde skončil na skvělém třetím místě.

Když přišla nabídka na účinkování v Tváři, tak jsem byl moc šťastný. Byl to takový můj tajný sen,“ řekl s nadšením zpěvák, který jedním dechem dodal: "Docela se bojím napodobování žen, doufám, že to alespoň trochu zvládnu.“

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.