Ty a já napořád: Tomáš Plekanec se tajně oženil. Vzal si maminku své dcery Lucii Šafářovou. Ukázal dojemný snímek

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2021

Tomáš Plekanec (38) a Lucie Šafářová (34) jsou po letech vztahu manželé. Vychovávají téměř dvouletou dceru Leontýnku a teď dozrál čas, kdy svou lásku povýšili do vztahu manželského. "Ty a já napořád...," napsal ke svatebnímu snímku slavný hokejista.

Charismatický hokejista má z předchozího manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (41) dvě děti - syny Matyáše (8) a Adama (6). I když vše vypadalo idylicky, nakonec manželství nevydrželo a došlo na rozvod. Smutek ale netrval dlouho, když se zamiloval do pohledné tenistky Lucie Šafářové.

Po pár měsících vztahu hokejista veřejně oznámil krásnou zprávu, a to že čekají prvního společného potomka. Narodila se jim dcera Leontýnka a následně se začalo mluvit o svatbě.

Svatby se oba dočkali a dokázali ji utajit. Paradoxně zásnuby měli hodně veselé. "Málem jsme podpálili barák, ale jinak dobrý," nechal se před časem Tomáš Plekanec slyšet v pořadu Michala Hrdličky s názvem Česká ulička.

Páru to ale nakonec vyšlo a nyní se na svých sociálních sítích jak Šafářová, tak Plekanec pochlubili snímky ze své svatby. Ta byla pohádková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.