Reklama:

Tyhle dva byste spolu rozhodně na večírku nečekali. Sagvan Tofi popsal party s Dominikou Myslivcovou

Dominika Myslivcová se Sagvanem Tofim
Dominika Myslivcová se Sagvanem Tofim
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2021

Velkolepá oslava se konala u příležitosti 27. narozenin sympatické modelky a blogerky Dominiky Myslivcové, která měla party v centru hlavního města. Jedním z pozvaných byl i šarmantní herec, zpěvák a model Sagvan Tofi (57), který si narozeninovou show užil. "Ocitl jsem se tam vlastně náhodou, protože já dole na »Jiřáku« bydlím a byl jsem tam pozván. Dominika je velmi sympatická a k narozeninám ode mě dostala lístky na premiéru muzikálu Děti ráje," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Žižkovská věž se stala ve čtvrtek 9. září centrem dění kolem narozenin Dominiky Myslivcové, která tři dny předtím oslavila 27 let. V pražské restauraci OBLACA se sešly desítky celebrit, mezi nimiž byl například také Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch (36) nebo věčný elegán Sagvan Tofi. Ten party ohodnotil jako velmi vydařenou.

Reklama:

"Perfektně jsem si to užil. Ocitl jsem se tam vlastně náhodou, já tam dole na »Jiřáku« bydlím a byl jsem tam pozván. Bylo to vážně hezké. Dominika je velmi sympatická a k narozeninám ode mě dostala lístky na premiéru muzikálu Děti ráje," řekl Sagvan Tofi pro ŽivotvČesku.cz.

Dominika Myslivcová budí v českém showbyznysu rozporuplné názory, nikdo jí ale nemůže upřít, že oplývá krásou a může se pyšnit také skvělou postavou. I když má 27. narozeniny už za sebou, uvidí se, jak velkolepá bude party příští rok.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: