Tyhle dva byste spolu rozhodně na večírku nečekali. Sagvan Tofi popsal party s Dominikou Myslivcovou

Dominika Myslivcová se Sagvanem Tofim
Dominika Myslivcová se Sagvanem Tofim
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2021

Velkolepá oslava se konala u příležitosti 27. narozenin sympatické modelky a blogerky Dominiky Myslivcové, která měla party v centru hlavního města. Jedním z pozvaných byl i šarmantní herec, zpěvák a model Sagvan Tofi (57), který si narozeninovou show užil. "Ocitl jsem se tam vlastně náhodou, protože já dole na »Jiřáku« bydlím a byl jsem tam pozván. Dominika je velmi sympatická a k narozeninám ode mě dostala lístky na premiéru muzikálu Děti ráje," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Žižkovská věž se stala ve čtvrtek 9. září centrem dění kolem narozenin Dominiky Myslivcové, která tři dny předtím oslavila 27 let. V pražské restauraci OBLACA se sešly desítky celebrit, mezi nimiž byl například také Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch (36) nebo věčný elegán Sagvan Tofi. Ten party ohodnotil jako velmi vydařenou.

"Perfektně jsem si to užil. Ocitl jsem se tam vlastně náhodou, já tam dole na »Jiřáku« bydlím a byl jsem tam pozván. Bylo to vážně hezké. Dominika je velmi sympatická a k narozeninám ode mě dostala lístky na premiéru muzikálu Děti ráje," řekl Sagvan Tofi pro ŽivotvČesku.cz.

Dominika Myslivcová budí v českém showbyznysu rozporuplné názory, nikdo jí ale nemůže upřít, že oplývá krásou a může se pyšnit také skvělou postavou. I když má 27. narozeniny už za sebou, uvidí se, jak velkolepá bude party příští rok.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.