Týnuš Třešničková zažívá životní štěstí. Příchod nového roku oslavila s novým partnerem, ukázala ho

Influencerka Týnuš Třešničková má nového partnera
Influencerka Týnuš Třešničková má nového partnera
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2021

Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (24), známá pod jménem Týnuš Třešničková, opět zažívá životní štěstí. Po rozchodu s podnikatelem Viktorem Hajíčkem (35) už není sama. V posledních dvou letech si prošla hned několika těžkostmi, na Silvestra se ale ukázala po boku nového muže.

V září roku 2018 byla jednou z obětí nehody ohnivé show v luxusní restauraci Nusr-et v Istanbulu. Utrpěla popáleniny druhého stupně na pětatřiceti procentech těla, a to včetně obličeje, krku a rukou.

Po nešťastném incidentu zůstávala v turecké nemocnici, kde jí léčbu hradil majitel podniku, v němž se nehoda stala. Plameny zasáhly i jejího dnes již bývalého přítele Viktora Hajíčka. Jeho zranění byla ale menšího rozsahu a vrátil se hned do Česka. Influencerka se dostala domů až začátkem června 2019. O pár měsíců následoval rozchod.

Populární youtuberka byla poměrně dlouho bez partnera, ale konečně se na ní usmálo štěstí v podobě charismatického muže, se kterým se aktuálně pochlubila.

Právě s novým partnerem oslavila příchod nového roku. A to v zahraničí - německém Berchtesgadenu.

Z její tváře se podle snímku dá vyčíst životní spokojenost a štěstí. Řada fanoušků se ke snímku pozitivně vyjádřila ve smyslu, že nadané youtuberce lásku velmi přejí. Následovalo velké množství gratulací a komentáře, že nový partner je velmi charismatický.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.