U Koktů právě začaly prázdniny. Quentin ukázal známky, které má na vysvědčení, maminka Ornella ho pakuje z domova

Ornella Koktová se synem Quentinem
Ornella Koktová se synem Quentinem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 7. 2022

Influencerka Ornella Koktová (29) se na sociální síti pochlubila vysvědčením svého syna Quentina (9). Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak to u nich doma mají s přístupem k učení a co mladého pána ve škole nejvíce baví. "Prospěch je důležitý, ale nehrotím to do krajnosti," popsala trojnásobná maminka a podnikatelka Ornella Koktová.

Quentin Kokta (9) je již dávno velký školák. A jak se zdá, jeho rodiče, influencerka Ornella Koktová a podnikatel Josef Kokta (65), na něj mohou být právem hrdí. Na sociální síti se totiž bývalá modelka a nyní úspěšná podnikatelka Ornella pochlubila školním vysvědčením svého syna, které ji velmi potěšilo.

Až na dvojku z češtiny se na vysvědčení vyjímají samé jedničky. Pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová promluvila o tom, jak doma vůbec ke vzdělání svých dětí přistupují. "Prospěch je důležitý, ale nehrotím to do krajnosti. Důležité je, aby Quentin látku pochopil a netrápil se. Jemu jde nejvíc matematika a angličtina, v tom vyniká. S češtinou je to boj, o to víc mě dvojka těší," uvedla pohledná blondýnka o svém synovi, který má na svůj věk poměrně neobvyklé koníčky. Zajímá se například o programování a robotiku.

"Letos pojedou se skauty na tábor. Quentin se těší, že si odpočine od uklízení hraček po dvou miminech," popsala pro ŽivotvČesku.cz synovy plány na prázdniny Ornella Koktová s úsměvem. Pohyb venku s vrstevníky na skautských výpravách podle rodičů chlapci mimořádně prospívá, a to jak vzhledem ke zlepšující se tělesné kondici, tak vzhledem k tomu, že v oddílu našel nové kamarády.

Ornella Koktová má kromě syna Quentina s manželem ještě další dvě děti, Svena (2) a Lili (1). Další potomky dvojice vzhledem k Ornelliným zdravotním potížím při posledním porodu neplánuje. Ze svých předchozích vztahů má Josef Kokta ještě několik dospělých dětí, z nichž některé jej již učinily dokonce dědečkem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.