Reklama:

Uběhne rok od utajené svatby Anety Vignerové a Petra Kolečka. Modelka kolem výročí s manželem mlží

Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 3. 2024

Za pár dnů oslaví manželé Aneta Vignerová a Petr Kolečko první výročí svatby. Utajená veselka, se kterou se modelka pochlubila až po dvou týdnech, se konala 14. března 2023. Tajnému obřadu předcházely velmi turbulentní zvraty v jejich vztahu. I když se už zdálo, že se rodiče čtyřletého Jiřího k sobě nevrátí, opak byl pravdou. Pár všem vytřel zrak jen několik dní poté, co se scenárista Kolečko ruku v ruce zúčastnil předávání cen Český lev s herečkou Denisou Nesvačilovou. Tajnou svatbou dali manželé všem najevo, že se milostné kolečko zastavilo. Redakce ŽivotvČesku.cz modelku kontaktovala s dotazem, jak plánují s manželem oslavit první výročí svatby. Do vydání článku však někdejší miss neodpověděla. O utajených svatbách promluvila pro ŽivotvČesku.cz psycholožka Radana Rovena Štěpánková.

Reklama:

Od chvíle, kdy vyšlo najevo, že modelka Aneta Vignerová a scenárista Petr Kolečko uzavřeli sňatek, dříve notorický záletník takzvaně seká latinu. Rok od svatby jsou podle sociálních sítí manželé stále zamilovaní a jejich vztah jen vzkvétá. Rodina spolu byla v létě na dovolené a manželé se doprovázejí na každé společenské akci.

Reklama:

Před tím vším si ale museli projít nelehkými vztahovými peripetiemi, jelikož se Petr Kolečko zřejmě nemohl rozhodnout, jaké ženě dát ve svém životě přednost. Několik měsíců před svatbou vyšlo najevo, že má blízko k herečce Denise Nesvačilové, se kterou se ještě 4. března loňského roku ukázal na slavnostním předávání Českých lvů v pražském Rudolfinu.

Nakonec ale příběh Vignerové a Kolečka skončil happy endem. Vzali se jen za přítomnosti svých nejbližších a veselku před veřejností utajili dva týdny. Podle vyjádření modelky na jejím instagramovém profilu ale chtěla svatbu utajit ještě déle. "Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo utajeno veřejnosti déle, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna...," napsala brunetka pod snímek, na kterém manželé ukázali snubní prstýnky.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila psycholožku Radanu Rovenu Štěpánkovou s dotazem, proč se někteří lidé rozhodnou pro tajnou svatbu. "Svatba je už ze své podstaty společenskou událostí, kterou manželé chtějí většinou sdílet se svým blízkým okolím. Pokud svatbu utají, dávají svým způsobem najevo, že v jejich vztahu je něco nestandardního. Pokud se žena spokojí s touto variantou, je možné, že trpí nedostatkem sebeúcty či sebelásky," vysvětlila odbornice na lidskou duši s tím, že nemusí samozřejmě toto vysvětlení platit na všechny páry.

V případě Anety Vignerové a Petra Kolečka se s ohledem na události, které svatbě předcházely, dal utajený obřad pochopit. Absence honosné svatby a bujaré hostiny v případě manželů nehraje žádnou roli. Redakce ŽivotvČesku.cz Anetu Vignerovou kontaktovala s dotazem, zda plánují s manželem první výročí svatby nějak speciálně oslavit. Sympatická modelka však do vydání článku neodpověděla.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: